IPL 2023: ویدیوی جدید نشان می دهد که نوین الحق ممکن است ویرات کوهلی را تحریک کرده باشد در حالی که گوتام گامبیر واکنش نشان داده است. تماشا کردن

جدال در میدان بین نوین الحق و ویرات کهلی© توییتر

دعوای میدانی بین ویرات کهلی و گوتام گامبیر به سرفصل‌ها تبدیل شده است، اما دخالت نوین الحق، بازیکن سرعتی افغانستان است که در کل گفتگو تا حدودی مبهم باقی مانده است. پرتاب کننده سریع با کوهلی در طول مسابقات رویال چلنجرز بنگلور در برابر لاکنو سوپر جاینتز در لیگ برتر هند (IPL) 2023 با کوهلی درگیری داشت. یک ویدیوی جدید نشان می دهد که ممکن است بعد از مسابقه نیز درگیری رخ داده باشد. این ویدئو جنگ لفظی با کوهلی را نشان می‌دهد که پس از آن گامبیر دوباره با ستاره RCB درگیر شد.

پس از پیروزی RCB بر LSG، زمانی که بازیکنان هر دو طرف در حال دست دادن بودند، ناوین در حال گفتگوی متحرک با کوهلی بود. وقتی دو بازیکن دوباره مقابل هم قرار گرفتند، نوین در حال گفتن چیزی به کهلی بود که ایستاد و برگشت تا به نظرات او پاسخ دهد.

dis7g12o
udige19

پس از مدتی، کوهلی در حال گفتگو با کایل مایرز بود که گامبیر آمد و آن دو درگیر چند گفتگوی داغ شدند. با این حال، این پایان دخالت ناوین نبود.

vmtkl1eg
cf2ejfa

در حالی که بازیکنان هر دو طرف سعی داشتند اعصاب را آرام کنند، ناوین در حال قدم زدن به سمت گروه RCB تصویر شد و او یک بار دیگر به کوهلی که قبلاً کاملاً آشفته بود چیزی گفت. کوهلی به او پاسخ داد و حتی فاف دو پلسیس کاپیتان RCB در حال صحبت با نوین دیده می شد. گامبیر نیز در این نقطه از زمان درگیر شد، زیرا یک بازیکن LSG سعی کرد او را دور کند.

lic92go

با دور شدن نوین اوضاع کمی از کنترل خارج شد و آنچه در پی آن رخ داد دور دیگری از کلمات بین گامبیر و کوهلی بود. هر دو بازیکن کریکت بعداً توسط BCCI به دلیل اقدامات خود جریمه شدند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله