IPL 2023: هندی های بمبئی چهارمین پیروزی در بازی تروت، با پادشاهان مجروح پنجاب

هندی‌های بمبئی با استارت‌های چندساله، موجو خود را پیدا کرده‌اند و در دیدار شنبه خود در لیگ برتر هند، در برابر پادشاهان پنجاب متزلزل، مورد علاقه‌شان خواهند بود. هندی‌های بمبئی که در رده ششم جدول امتیازی قرار دارند، با شروع ضعیفی با شکست در دو بازی اول، توانسته‌اند با پیروزی مقابل دهلی کپیتالز، نایت رایدر کلکته و سان‌رایزرز حیدرآباد به طرز چشمگیری به عقب برگردند.

از سوی دیگر، پادشاهان پنجاب، که در رده هفتم جدول امتیازات قرار دارند، در غیاب کاپیتان همیشگی خود و بهترین گلزن شیخار داوان، که بعید است به دلیل داشتن شانه مقابل هندی های بمبئی اینجا در ورزشگاه وانکهده بازی کند، دچار لکنت شده اند. جراحت.

داوان نقش کلیدی در شروع مطمئن فصل PBKS ایفا کرد، اما غیبت او تفاوت قابل توجهی در نتایجی که در سر راه آنها قرار گرفت ایجاد کرد.

ترور گونسالوز، مربی تیم پنجاب کینگز، پس از باخت 24 دوشی آنها مقابل رویال چلنجرز بنگلور در روز پنجشنبه، اطلاع داد که داوان برای رسیدن به آمادگی کامل به 2 تا 3 روز دیگر نیاز دارد.

پنجاب کینگز از مجموع 6 بازی سه برد برای نشان دادن دارد، اما هر سه باخت در چهار مسابقه اخیر آنها رخ داده است، در حالی که PBKS به شدت ثبات و قدرت آتشی را که داوان در اوج ارائه می کند از دست داده است.

این بازیکن ارشد چپ دست در چهار مسابقه 233 دوش به ثمر رسانده است و در حال حاضر در بین دونده های برتر IPL 2023 قرار دارد و غیبت او چیزی است که PBKS به هیچ وجه نتوانسته است آن را برآورده کند.

سیکندررضا یک نیم قرن خوب به ثمر رساند (57) و پنجاب کینگز را مقابل لاکنو سوپر جاینتز از خط خارج کرد، اما او به طور غیرقابل توضیحی از درگیری روز پنجشنبه مقابل RCB کنار گذاشته شد، زیرا PBKS در تعقیب 175 150 اور در 18.2 اور حذف شد.

Prabhsimran Singh برای پایان دادن به دویدن معمولی خود با خفاش به 46 رسید، در حالی که پنجاب کینگز امیدوار است که ستاره های خارج از کشور آنها در لیام لیوینگستون، متیو شورت و سام کوران کارهای بیشتری با خفاش انجام دهند.

با توپ، PBKS دوباره گرم و سرد شده است و این یک چالش خواهد بود برای متوقف کردن ضربات بمبئی، که به نظر می رسد پاهای خود را پیدا کرده اند و یکپارچه شلیک کرده اند.

تروئیکای آرشدیپ سینگ، کاگیسو رابادا و کاپیتان ایستاده کوران، گران ترین بازیکن تاریخ حراج IPL، وظیفه خود را از دست خواهند داد، زیرا پادشاهان پنجاب به دنبال مهار اسلاید آنها هستند.

روهیت شارما و ایشان کیشان در صدر، شروع سریعی را برای سرخپوستان بمبئی فراهم کرده‌اند و تقریباً 10 دوش در هر دور انجام می‌دهند که این پلتفرم را برای سایرین پس از آن آماده کرده است.

زوج خارج از کشور کامرون گرین و تیم دیوید در سه بازی اخیر یا بیشتر با خفاش عملکرد خوبی داشته اند، اما باید دید سوریاکومار یاداو، سوریاکومار یاداو، مهره اصلی آنها چگونه کار خود را انجام می دهد. در بخش بولینگ، سرخپوستان بمبئی احتمالا بدون ستاره خارج از کشور خود، جوفرا آرچر، که همچنان با دقت راه خود را به کریکت برتر پرواز می‌کند، خواهند ماند.

ضربان‌ساز بازوی راست از زمان بازی افتتاحیه MI مقابل RCB در 2 آوریل بازی نکرده است، در حالی که او با تیم تمرین کرده است اما نه در شیب کامل.

آرجون تندولکار جوان شروعی چشمگیر در دوران حرفه ای خود در IPL داشته است و اولین ویکت خود را در آخرین بازی مقابل SRH گرفت و همچنین یک فینال منظم را برای دفاع از 20 ران انجام داد که اعتماد به نفس بازیکن بازوی چپ را در آینده افزایش می دهد.

تیم‌ها (از): سرخپوستان بمبئی: روهیت شارما (ج)، سوریاکومار یاداو، تیم دیوید، دیوالد برویس، تیلاک ورما، ایشان کیشان (هفته‌انه)، تریستان استابس، ویشنو وینود، کامرون گرین، آرجون تندولکار، راماندیپ سینگ، شمس مولانی، رایلی مردیث نهال وادهرا، هریتیک شوکین، ارشد خان، دوان یانسن، پیوش چاولا، کومار کارتیکیا، راگاو گویال، جوفرا آرچر، جیسون بهرندورف، آکاش مادوال.

پادشاهان پنجاب: شیخار داوان (ج)، آرشدیپ سینگ، بالتج سینگ، راهول چهار، سام کوران، ریشی داوان، ناتان الیس، گورنور برار، هارپریت برار، هارپریت سینگ، ویدوات کاوراپا، لیام لیوینگستون، موهیت راتی، رابادینگ، پرابهسیم ، بانوکا راجاپاکسا، ام شاهرخ خان، جیتش شارما (هفته دوم)، شیوام سینگ، متیو شورت، سیکاندار رازا، آثاروا تاید.

زمان: 7:30 عصر (IST). PTI DDV BS BS

موضوعات ذکر شده در این مقاله