IPL 2023: “نه به اندازه لاسیت مالینگا دقیق اما” – برداشت عظیم ستاره سابق نیوزیلند در بازی Chennai Super Kings Bowler

Chennai Super Kings در حال فعالیت در IPL 2023© BCCI

اسکات استایریس، کاپیتان سابق نیوزلند، تحت تاثیر عملکرد ماتیشا پاتیرانا، جوان سریلانکا برای چنای سوپر کینگز در لیگ برتر هند (IPL) 2023 قرار گرفت و او پیش بینی عظیمی در مورد آینده پیسر داشت. اکشن پاتیرانا با بازو زنجیر مقایسه های زیادی را با اسطوره لاسیت مالینگا به خود جلب کرده است و استایریس معتقد است که این جوان می تواند بهتر از مالینگا شود اما باید دقت و ثبات خود را بهبود بخشد. یکی از بزرگترین دارایی های مالینگا تنوع او بود و این جایی است که پاتیرانا باید بیش از همه کار کند.

من فکر می کنم پاتیرانا می تواند بهتر از مالینگا باشد. من می پذیرم که این یک تماس عظیم است زیرا او خیلی زود وارد حرفه خود شده است. او هنوز به دقت مالینگا نیست، اما مالینگا زمانی که با سرعت 145 کیلومتر در ساعت بولینگ می کرد، در بهترین حالت خود بود. و او فقط حدود 3 یا 4 سال وقت داشت که چنین بود. زمانی که او آن سرعت را داشت و بعد از آن تغییرات اتفاق افتاد، باید به آن سرعت احترام می گذاشتی. هنگامی که حداکثر سرعت او به 135 کاهش یافت، احتمالاً می‌توانستید بیشتر به توپ کندتر نگاه کنید و به بازیکنان یورک واکنش نشان دهید.»

پاتیرانا در IPL 2023 7 ویکت گرفته است که دو تای آنها در آخرین بازی مقابل لاکنو سوپر جاینتز به میدان رفته است.

چیزی که ما با پاتیرانا دیدیم این است که او با سرعت های 145، 146، 148 کیلومتر در ساعت بولینگ می کند، بنابراین او از این مزیت طبیعی برخوردار است. او به خوبی به یورک ها ضربه می زند. همانطور که او به طور طبیعی تکامل می‌یابد و تجربه بیشتری به دست می‌آورد، می‌تواند به اندازه مالینگا با این عمل به آن یورک‌ها ضربه بزند، اما با سرعتی سریع‌تر و توانایی تغییر. او استعداد هیجان انگیز سریلانکا و استعداد هیجان انگیز برای CSK است.

موضوعات ذکر شده در این مقاله