IPL 2023: “نباید به مرحله ای رفت که Dhoni تحریم می شود” – هشدار جدی Virender Sehwag به CSK

MS Dhoni در حال فعالیت برای CSK در طول IPL 2023© BCCI

ویرندر سهواگ، بازیکن سابق تیم کریکت هند، با توجه به تعداد زیاد بازی‌های اضافی که توسط توپ‌بازان چنای سوپر کینگز دریافت کردند، هشدار جدی داشت. تعداد واید و بدون توپ منشا نگرانی های عمده در این فصل بوده است و حتی MS Dhoni کاپیتان به طور طولانی در مورد این مشکل صحبت کرده است. با توجه به تعداد نگران کننده بازیکنان اضافی، CSK در اتمام اورهای خود در مدت زمان تعیین شده با مشکلاتی مواجه شده است و سهواگ معتقد است که این در نهایت می تواند منجر به محرومیت Dhoni شود. بازکننده سابق هند به بول داران هشدار داد که چنین ممنوعیتی می تواند برای CSK بسیار مضر باشد.

دونی خوشحال به نظر نمی‌رسید، زیرا قبلاً گفته بود که می‌خواهد توپ‌گیران تعداد توپ‌های بدون توپ و واید را کاهش دهند. به مرحله‌ای می‌رود که دونی محروم می‌شود و CSK باید بدون کاپیتان خود وارد زمین می‌شود. با این نوع آسیب دیدگی زانو، به نظر می‌رسد که در هر صورت ممکن است فقط چند بازی دیگر انجام دهد. او دائماً به خودش فشار می‌آورد اما اگر سهواگ توضیح داد که بول‌بازان به‌طور گسترده و بدون توپ بولینگ می‌کنند، پس دونی باید استراحت کند.

در حالی که CSK در برابر رویال چلنجرز بنگلور پیروز شد، بولرها یک بار دیگر گران بودند و سهواگ از نحوه بازی برنده های چهار بار در این فصل بسیار انتقاد کرد.

“من از روز اول می گویم که بولینگ CSK ضعیف است. آنها باید روی آن بخش کار کنند. اما بیشتر از این چه می توانند بکنند؟ آنها باید از هر منابعی که در این فصل دارند استفاده کنند. بولرها باید دقیق تر باشند. اگر شما به عملکرد آنها مقابل RCB نگاه کنید، آنها توپ های 30 تا 35 نقطه ای زدند، بنابراین به RCB اجازه ندادند که در شش اور دوندگی داشته باشد. افتتاح کننده سابق هند افزود.

موضوعات ذکر شده در این مقاله