IPL 2023: لباس سبز RCB برای Virat Kohli بدشانس است؟ Duck Against Rajasthan Royals آمار تکان دهنده IPL را فاش کرد

Virat Kohli در حال فعالیت برای RCB در IPL 2023© BCCI

کابوس ویرات کوهلی، کاپیتان سابق رویال چلنجرز بنگلور (RCB) با پیراهن سبز رنگ همچنان ادامه داشت که او بدون باز کردن حساب خود در برابر راجستان رویالز در لیگ برتر هند (IPL) 2023 روز یکشنبه به پاویون برگشت. این دومین اردک طلایی متوالی کوهلی در IPL با پیراهن سبز بود. در سال 2022، کوهلی با “پیراهن سبز” با اولین توپ توسط Jagadeesha Suchith در مسابقه IPL مقابل Sunrisers Hyderabad اخراج شد. روز یکشنبه نیز، ضربه RCB در اولین توپ مسابقه توسط ترنت بولت در برابر راجستان رویالز در جریان یک مسابقه IPL در استادیوم M. Chinnaswamy در بنگالورو کارناتاکا اخراج شد.

او در هر دو بازی که در “گرین جرسی” انجام شد نتوانست حساب خود را باز کند.

هنگام بازی با راجستان رویالز، از RCB خواسته شد ابتدا ضربه بزند و Virat Kohli و Faf Du Plessis وارد زمین شدند.

در حالی که ویرات کوهلی برای گرفتن یک اردک طلایی 0(1) به غرفه برگشت، ترنت بولت، بازیکن RR pace، اولین خون را کشید. حرکت چرخشی از بازوی چپ پاشنه آشیل کوهلی در چند اوور گذشته بوده است. شهباز احمد وارد زمین شد اما در اور سوم مسابقه ویکت خود را به بولت از دست داد.

دو پلسیس و گلن ماکسول یک بار دیگر قدم برداشتند تا مسابقات RCB را به مسیر خود بازگردانند. آنها در مرزها کار کردند و در پایان پاورپلی RCB موفق شد امتیاز 62/2 را روی تخته قرار دهد. ماکسول و دو پلسیس به هجوم خود به بولرهای راجستانی ادامه دادند. ماکسول نیم قرن شلیک سریع خود را در 9.4 اور تکمیل کرد.

RCB از مرز 100 ران با یک چهار در آخرین توپ اور دهم عبور کرد. در نیمه های اولین اینینگ، RCB امتیاز 101/2 روی تخته داشت.

با این حال، RCB در اوور چهاردهم مانند مسابقات قبلی شروع به از دست دادن سرعت کرد. یاشاسوی جیسوال تلاشی هیجان انگیز در زمین انجام داد و فاف دو پلسیس را با امتیاز 62 (39) پس از یک رانوت به زمین بازگرداند. راویچاندران اشوین به سرعت پیگیری کرد و ویکت گلن ماکسول را در آخرین توپ پانزدهم اوور برای امتیاز 77(44) گرفت.

در پنج اور باقی مانده، RCB ویکت ها را به طور ثابت از دست داد. Suyash Prabhudessai، Wanindu Hasaranga و Mahipal Lomror نتوانستند به دو رقمی برسند زیرا در نهایت ویکت های خود را به ترتیب 0 (2)، 6 (7) و 8 (6) از دست دادند. دینش کارتیک سعی کرد مبارزه کند و مجموع RCB را به 200 ران نزدیک کند، اما در نهایت ویکت خود را در فینال اوور از دست داد. Sandeep Sharma یک فینال اقتصادی را برای حفظ امتیاز RCB زیر 200 تولید کرد.

RCB اینینگ های خود را با نتیجه 189 بر 9 در 20 اور به پایان رساند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله