IPL 2023: ضربه بزرگ برای چنای سوپر پادشاهان! ستاره همه جانبه به مدت یک هفته کنار گذاشته شد

پس از انجام دو بازی اول، بن استوکس به دلیل آسیب دیدگی انگشت پا از میادین دور بود.© BCCI/IPL

استفن فلمینگ، سرمربی چنای سوپر کینگز (CSK) تایید کرد که بن استوکس ستاره همه کاره با مصدومیت جدیدی روبرو شده است که او را یک هفته از میادین دور می کند. اظهارات فلمینگ پس از آن بیان شد که CSK روز جمعه در استادیوم MA Chidambaram با هفت ویکت سان رایزر حیدرآباد را شکست داد. پس از انجام دو بازی اول CSK، استوکس به دلیل آسیب دیدگی انگشت پا از میادین دور بود. استوکس که در حراج کوتاه IPL 2023 به مبلغ 16.25 کرور خریداری شد، تاکنون چهار بازی را برای قهرمانان چهار دوره از دست داده است.

“بن استوکس دچار مصدومیت شده است و یک هفته از میادین دور خواهد بود. استوکس، فقط یک شکست است، من قصد ندارم وارد آن شوم، اما مهم نیست. فقط او نزدیک است. او واقعا سخت کار می کند تا درست شود. فلمینگ در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت: به هیچ وجه نمی توان این را ایراد گرفت. بنابراین، او فقط به کمی شانس نیاز دارد.

فلمینگ همچنین به روز رسانی در مورد مصدومیت کاپیتان ام اس دونی ارائه کرد که نشان می دهد این بازیکن 41 ساله “به خوبی آسیب دیدگی زانویش را مدیریت کرده است”.

“ام اس کاملاً خوب است. او به خوبی مصدومیت خود را مدیریت می کند. او در دسترس است. او همیشه تیم را اول نگه می دارد. اگر می داند که به دلیل مصدومیت نمی تواند کمک کند، خودش می نشست. هیچ نگرانی در مورد او وجود ندارد.” ” او اضافه کرد.

پس از پیروزی مقابل SRH، Dhoni به احتمال بازنشستگی پس از IPL 2023 اشاره کرد و افزود که از آخرین مرحله زندگی حرفه ای خود لذت می برد.

“همه گفته و انجام شده، این آخرین مرحله از دوران حرفه ای من است، هر چقدر هم که بازی کنم. پس از دو سال، هواداران این فرصت را پیدا کردند که به اینجا بیایند و تماشا کنند، احساس خوبی دارم که اینجا هستم. جمعیت به ما عشق زیادی داده است. دونی پس از بازی گفت: محبت.

موضوعات ذکر شده در این مقاله