IPL 2023: شوالیه سواران بی حال کلکته با امید به امید، غول های فوق العاده لاکناو به اسکله پلی آف پشت سر هم نگاه می کنند

لاکنو سوپر جاینتز که قرار است با پیراهن سبز و قهوه‌ای نمادین غول‌های محلی موهون باگان پوشیده شود، خود را در خانه می‌بیند و می‌خواهند جایگاه پلی‌آف خود را قطع کنند و در آخرین بازی IPL در کلکته در روز شنبه یک نایت رایدر کلکته را شکست دهند. تیم میزبان واقعی در این مورد، KKR، نه تنها از ناامید شدن در شرایط شکایت کرده است، بلکه مشکلات آنها عمیق تر می شود، زیرا برای یافتن یک ترکیب برنده کامل در یک فصل پر از افت و خیز تلاش کرده اند و هفت شکست را تحمل کرده اند. از این هفت، چهار باخت در باغ عدن بود.

صرف نظر از ضربه زدن، که به نظر می رسد هنوز کار در حال پیشرفت است، بخش بولینگ، به خصوص بخش سرعت، تجربه بسیار کمی دارد.

در زمین بازی، آنها با برخی از تلاش ها خود را مسخره کرده اند که نشان می دهد قهرمانان دو دوره نشان داده اند که در این سطح “تعلق” ندارند.

ضربه‌زنان KKR به سادگی قادر به تطبیق با سطح در هنگام ضربه زدن اول نبوده‌اند، زیرا آنها به ترتیب در مقابل گجرات تایتانز و راجستان رویالز امتیازهای کمتر از حد نصاب 179/7 و 149/8 را کسب کردند.

با در نظر گرفتن همه چیز، CSK و SRH امتیازهای 235/4 و 228/4 را به دست آوردند که توسط KKR در همان محل قرار گرفتند.

با حسن نیت، برخی درخشش های فردی از رینکو سینگ و وارون چاکراوارتی، KKR هنوز خوش شانس هستند که توانسته اند کمپین خود را در فصل «دم گرم و نه سرد» زنده نگه دارند.

با ترافیک سنگین در میانه جدول، احتمال اینکه چهار تیم در 14 امتیاز قفل شوند وجود دارد که تیمی با نرخ خالص بالاتر راهی مرحله پلی آف شود.

KKR با 12 امتیاز نه تنها باید با اختلاف زیادی پیروز شود، بلکه باید به پنجاب کینگز (در مقابل راجستان رویالز)، گجرات تایتانز (در مقابل رویال چلنجرز بنگلور) و سان رایزرز حیدرآباد (هندیان بمبئی) تکیه کند. در مسابقات مربوطه خود پیروز شوند.

با این حال، LSG مجبور نیست آنقدر در مورد سناریوهای ریاضی نگران باشد، زیرا یک برد برای آنها کافی است تا جایگاه خود را در پلی آف پشت سر هم قطع کنند.

در حالت حرکتی نیز، LSG بسیار برتر از KKR مبارز به نظر می رسد که برای وارد شدن به صحنه در خانه خود تلاش کرده است.

Krunal Pandya که پس از کناره گیری KL Rahul به دلیل مصدومیت در پایان فصل به کاپیتانی ارتقا یافت، یک رهبر طبیعی به نظر می رسید، به خصوص نحوه خفه کردن سرخپوستان بمبئی در حالی که از 177 دفاع می کرد، گویای کاپیتانی اوست.

او نه تنها به شدت درگیر به نظر می رسید، بلکه تغییرات تاکتیکی او در بولینگ راه را برای برد باریک آنها در پنج ران در روز دیگر هموار کرد.

مارکوس استوینیس ثابت می کند که مرد بحرانی LSG است و تفاوت در پیروزی خیره کننده آنها بر MI بود.

او تمام تجربیات خود را در نظر گرفت تا امتیاز 89 را به دست آورد تا امتیاز 35/3 را احیا کند.

در بولینگ محسن خان یک مکاشفه بوده است زیرا او به همراه اسپینر راوی بیشنوی به دنبال لذت بردن از شرایط کند عدن هستند.

LSG که نسخه ویژه رنگ‌های موهون باگان را ارائه خواهد کرد، با حمایت سنگین‌وزن‌های فوتبال تقویت می‌شود، زیرا هر دو تیم مالک یکسانی دارند، گروه RP Sanjiv Goenka.

در پشت صحنه، مربی LSG، گوتام گامبیر، که KKR را به دو پیروزی خود در سال‌های 2012 و 2014 هدایت کرد، تمام ورودی‌های ارزشمند را اضافه خواهد کرد.

برای KKR، زمان آن رسیده است که به تابلوی نقاشی برگردیم و در مورد فصلی که اشتباه پیش رفته است فکر کنیم.

شوالیه سواران کلکته: نیتیش رانا (ج)، جیسون روی، رحمان الله گورباز، ونکاتش ایر، آندره راسل، سونیل نارین، شردول تاکور، لاکی فرگوسن، اومش یاداو، تیم ساوتی، هارشیت رانا، وارون چاکروارتی، آنوکول روی، رینکو سینگ، ن. جاگادیس آرورا، سویاش شارما، دیوید ویزه، کولوانت خجرولیا، لیتون داس، ماندیپ سینگ و آریا دسای.

Lacknow Super Giants: کرونال پاندیا (ج)، آیوش بادونی، کاران شارما، مانان ووهرا، کوئینتون د کوک، مارکوس استوینیس، کریشناپا گاوتهام، دیپاک هودا، کایل مایرز، آوش خان، محسن خان، مارک وود، مایانک یداو، راوی بیشنوی، نیکلاس پوران، تاکور، روماریو شپرد، دانیل سامس، آمیت میشرا، پراک منکاد، سواپنیل سینگ، نوین الحق، یودهویر چارک و کارون نیر.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله