IPL 2023: شاهکار تاریخی! Rohit Sharma Leapfrogs Virat Kohli برای ادعای موفقیت بزرگ

روهیت شارما در اقدامی برای سرخپوستان بمبئی در IPL 2023© BCCI

روهیت شارما با پنجاه امتیاز شایسته برای سرخپوستان بمبئی در جریان دیدار آنها در لیگ برتر هند (IPL) 2023 مقابل دهلی کپیتالز در روز سه شنبه تاریخ را خلق کرد. این ضربه برای تیم او بسیار مهم بود زیرا آنها اولین برد خود در IPL 2023 را با پایان توپ آخر به ثبت رساندند. به لطف نیم قرن، روهیت با 977 دوش از 33 مسابقه به بالاترین گلزن مقابل دی سی تبدیل شد. کوهلی با 925 دوش مقام اول را داشت، اما پس از ضربه برنده مسابقه از کاپیتان تیم کریکت هند از تخت سقوط کرد. روهیت از میانگین 32.56 و نرخ ضربه 131.14 در IPL برخوردار است.

روهیت در مسیر رسیدن به اولین نیم قرن IPL خود در 25 اینینگ در بهترین شرایط خود قرار داشت، قبل از اینکه سرخپوستان بمبئی بر لحظات پر تنش غلبه کنند و آخرین توپ را مقابل دهلی کپیتالز به دست آورند.

دیوید وارنر قبل از اینکه آکسار پاتل مهارت‌های بسیار بهبود یافته‌اش در ضربه زدن را دوباره به رخ بکشد، با 54 توپ از 25 توپ تاثیرگذار را به نمایش بگذارد تا پایتخت دهلی را به 172 توپ رقابتی پس از هندی‌های بمبئی که میزبان را وارد میدان کردند، به نمایش بگذارد.

با توجه به اینکه زمین در سمت خشک‌تر نسبت به بازی اول در اینجا قرار داشت و انگشت چرخان از آن کمک زیادی دریافت می‌کردند، سرخپوستان بمبئی کار دشواری را در پیش داشتند، اما روهیت با 65 توپ کلاسیک خود به تیمش کمک کرد تا اولین برد خود را در این بازی ثبت کند. فصل

با کامرون گرین (17 بدون 8 از 8) و تیم دیوید (13 غیر از 11) در وسط، بمبئی به 5 ران در آخرین اور نیاز داشت، اما آنریش نورژه به طرز درخشانی توپ زد تا بازی را به آخرین توپ برساند. دیوید دو توپ مورد نیاز را از توپ نهایی برای پیروزی بسیار مورد نیاز بیرون آورد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله