IPL 2023 – “سیستم بررسی دانی”: تماس DRS کاپیتان CSK، توییتر را به بحران می‌اندازد

IPL 2023 -

IPL 2023: بررسی MS Dhoni در مقابل KKR در روز یکشنبه، دیوید ویز را بسته بندی می کند.© توییتر

هنگامی که Chennai Super Kings در یک بازی IPL 2023 در روز یکشنبه در Eden Gardens به مصاف Kolkata Knight Riders رفت، «سیستم بازبینی Dhoni» بار دیگر به نمایش گذاشته شد. در سومین توپ از اور هجدهم تعقیب KKR، یک بررسی عالی از MS Dhoni دیوید ویز را به جمع‌بندی فرستاد. توپ آهسته تری از توشار دشپنده به ویزه برخورد کرد، اما داور با جذابیت قانع نشد. Dhoni تصمیم گرفت به طبقه بالا برود و بررسی ها نشان داد که توپ به کنده ها برخورد کرده است.

بلافاصله پس از بررسی MS Dhoni، توییتر هیچ مهلتی پیدا نکرد زیرا طرفداران پلتفرم میکروبلاگینگ را با ستایش از بازیکن افسانه ای پر کردند.

برخی از واکنش ها را اینجا ببینید:

در صحبت کردن در مورد بازی، Ajinkya Rahane، که بازی T20 او دستخوش دگردیسی کامل شده است، یک 29-ball-71 چشمگیر را در نقش Chennai Super Kings شکست، که با حمایت جمعیت گنجایش Eden Gardens، با 49 نفر برتری Kolkata Knight Riders را شکست داد. دویدن.

یک رهان متحول شده باغ های ادن را با بازی سکته مغزی هیجان انگیز خود که به همان اندازه با شیوام دوبی عضلانی (50 توپ از 21 توپ) و همیشه ثابت دوون کانوی (56 توپ از 40 توپ) تکمیل شد با CSK که امتیاز حیرت آور 235 را به ثمر رساند. 4 در 20 اور.

در پاسخ، KKR برای 186 محدود شد، زیرا جیسون روی 61 و رینکو سینگ 53 از بازی خارج نشدند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله