IPL 2023: سونیل گاواسکار راویندرا جادجا “بی باک” را رد می کند، “Show-stopper” را برای مسابقه MI و CSK انتخاب می کند.

آجینکیا راهانه (27 توپ 61) سریعترین پنجاه فصل IPL را در 19 توپ زد.© AFP

چنای سوپر کینگز (CSK) روز شنبه در مقابل ورزشگاه پرهیاهوی Wankhede از هندی‌های بمبئی (MI) پیشی گرفت. راویندرا جادجا با چرخش بازوی چپ خود تحت تأثیر قرار گرفت زیرا ویکت های کلیدی ایشان کیشان (32)، کامرون گرین را پس از یک شکار عالی و بولینگ به مدت 12 از میدان خارج کرد و تیلاک وارما (22) برای محدود کردن بمبئی به 157 برای 8 گل. عملکرد Jadeja باعث تحسین چند بازیکن فعلی و سابق او از جمله سونیل گاواسکار کاپیتان سابق هند شد. گاواسکار که پس از پایان مسابقه در استار اسپورت صحبت می کرد، جادجا را تمجید کرد و به این بازیکن همه کاره برچسب “بی باک مانند کاپیتانش” ام اس دونی زد.

گاواسکار گفت: “جادجا مانند کاپیتانش کاملاً نترس است. گرفتن گرین مانند ایجاد یک احتمال از غیرمحتمل است. هر چقدر هم که این بازیکن را تحسین کنید، کمتر است.”

با این حال، گاواسکار آجینکیا رهانه را به دلیل به ثمر رساندن پنجاه پیروزی در اولین بازی خود در CSK، به عنوان “نمایشگاه” انتخاب کرد. گاواسکار افزود که رهانه باعث شد “همه عاشق بازی سکته مغزی کلاسیک او شوند”.

“اما بازیکن نمایشی آن شب یک پسر بمبئی بود، هرچند با پیراهن زرد CSK، رهانه – که در طول سالیان متمادی بازی خوبی داشت. این بازیکن کریکت هند با انجام اولین بازی خود برای CSK، همه را عاشق بازی سکته مغزی کلاسیک خود کرد. دوباره” وی افزود.

رهانه با 19 توپ سریعترین پنجاه فصل فصل IPL را به ثمر رساند زیرا CSK با هفت ویکت MI را شکست داد. او با 27 توپ 61 در اولین بازی خود برای چنای به عنوان بهترین بازیکن روز ایستاد و آنها را با 11 توپ خالی به هدف 158 خود هدایت کرد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله