IPL 2023: سرخپوستان بمبئی با برد هیجان انگیز اردک را شکستند، چهارمین باخت متوالی پایتخت دهلی را به دست آوردند.

روهیت شارما در مسیر رسیدن به اولین نیم قرن IPL خود در 25 اینینگ در بهترین حالت خود قرار داشت، قبل از اینکه سرخپوستان بمبئی بر لحظاتی پرتنش غلبه کنند و روز دوشنبه در اینجا برنده آخرین توپ مقابل دهلی کپیتالز شوند. دیوید وارنر قبل از اینکه آکسار پاتل مهارت‌های بسیار بهبود یافته‌اش در ضربات ضربه‌زنی را دوباره به رخ بکشد، با 54 توپ از 25 توپ تاثیرگذار را به نمایش گذاشت تا پایتخت دهلی را به 172 توپ رقابتی پس از هندی‌های بمبئی که میزبان را بکوبند، به رخ بکشد. با توجه به اینکه زمین در سمت خشک‌تر نسبت به بازی اول در اینجا قرار داشت و انگشت چرخان از آن کمک زیادی دریافت می‌کردند، سرخپوستان بمبئی کار دشواری را در پیش داشتند، اما روهیت با 65 توپ کلاسیک خود به تیمش کمک کرد تا اولین برد خود را در این بازی ثبت کند. فصل

با کامرون گرین (17 نه از 8) و تیم دیوید (13 نه از 11) در وسط، بمبئی به 5 ران در آخرین اور نیاز داشت، اما آنریش نورژه به طرز درخشانی توپ زد تا بازی را تا آخرین توپ برساند. دیوید دو توپ مورد نیاز را از توپ نهایی برای پیروزی بسیار مورد نیاز بیرون آورد.

تیلاک وارما که به رتبه سه ارتقاء یافت، با 41 توپ از 29 توپ بسیار مهم دست یافت و با کاپیتان روهیت یک جایگاه 68 دوانی ساخت.

این یک پیروزی بسیار مورد نیاز بمبئی پس از شکست های متوالی بود، در حالی که فصل برای دهلی بدتر شد که چهارمین باخت خود را در همین تعداد بازی متحمل شد.

هنگامی که روهیت در اولین اوور اینینگ برای موکش کومار در مسیر حرکت کرد تا او را به یک ضربه اوور وسط ویکت بکشد، می توان یک ضربه خاص را دید.

هیچ کشنده ای بهتر از روهیت در بازی وجود ندارد که در فیروز شاه کوتلا به نمایش گذاشته شد. شش دوم او حتی بهتر بود زیرا او آنریش نورژه را از پای جلویی در بلند کردن واید بیرون کشید. شش بازیکن بزرگ روهیت نیز در حالی که توپ کوتاهی از نورته را برای یک ضربه مهیب به پای مربعی عمیق کوبید، با یک شوت کششی برخورد کرد.

دهلی توانست از طریق اسپینرهای لالیت یداو و آکسار پاتل، جریان دویدن ها را در اوورهای میانی متوقف کند، قبل از اینکه وارما مرزهای به موقع برای حفظ بمبئی در بازی ایجاد کند.

بمبئی که به 30 اور نهایی با 9 ویکت در دست نیاز داشت، قبل از اینکه موکش وارما و سوریاکومار یداو (0) را از توپ های متوالی اخراج کرد، در مسیر یک برد راحت قرار گرفت.

اعصاب در رختکن بمبئی زمانی افزایش یافت که روهیت با درخشش دروازبان جوان آبیشل پورل که به سمت راست خود شیرجه زد تا مستفیزر رحمان را با یک دست بردارد.

با این حال، دیوید و گرین دوتایی بلندپایه استرالیایی تیم خود را از خط خارج کردند.

پیش از این، پیوش چاولا کهنه کار، که فصل گذشته پس از فروش نرفتن، در IPL اظهار نظر می کرد، نشان داد که هنوز مهارت های عالی خود را با حرکت سه ویکت برای سرخپوستان بمبئی حفظ کرده است.

پریتوی شاو که در سه بازی اول مشکل داشت، در 10 توپ 15 خود به مرزهای با کیفیت بالا رسید و سپس به ضربه ای رفت و برگشتی از اسپینر هریتیک شوکین افتاد.

شماره سه مانیش پاندی (26 از 18) پاهای خود را به طرز درخشانی در برابر اسپینرها استفاده کرد، اما این نیز منجر به سقوط او شد.

یاش دهل که اولین بازی خود را در IPL پس از گرم کردن نیمکت در کل فصل گذشته انجام داد، تنها توانست چهار توپ را دوام بیاورد.

هنگامی که چاولا رومن پاول را با یک گوگلی در اوور یازدهم به دام انداخت، دهلی به امتیاز کل زیر 86 برای چهار خیره شد.

با این حال، آکسار در میانه به یک وارنر در حال مبارزه پیوست و به تنهایی حرکت اینینگ دهلی را تغییر داد.

مسلماً بهبود یافته‌ترین ضربه تیم هند در 12 ماه گذشته، آکسار اهداف خود را با شش حریف پشت سر هم از شوکین آشکار کرد.

دو اوور بعد، نوبت به جیسون بهرندورف بازوی چپ رسید که در نقطه مقابل هجوم آکسار قرار بگیرد. پس از اعزام او برای شش اوور طولانی، آکسار دوباره همان منطقه را هدف قرار داد و خوش شانس بود زیرا سویاکومار یداو ضربه را به طور کامل از دست داد و بالای چشمش ضربه خورد و توپ به پایان رسید.

انتظار می رفت ثریا پس از آن ضربه بد از زمین خارج شد.

پنجمین و ششمین آخرین و ششمین آکسار بهترین بازی بود زیرا مردیث را بر سر مردیث کوبید تا نیم قرن زندگی اش را بیان کند.

بمبئی با زدن چهار ویکت در اور نوزدهم توسط بهرندورف، که با ارقام سه به ازای 23 در چهار اور به پایان رسید، نرخ گلزنی را ترمز کرد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله