IPL 2023: ستاره سابق هند، “Captaincy Masterstroke” ویرات کوهلی را در پیروزی بر PBKS فاش کرد

ویرات کوهلی تغییرات بولینگ و مکان‌های زمینی خود را به کمال انجام داد.© BCCI/IPL

با ناتوانی کاپیتان Faf du Plessis به دلیل آسیب دیدگی دنده، ویرات کوهلی وظیفه کاپیتانی رویال چلنجرز بنگلور را در جریان بازی آنها مقابل پنجاب کینگز در روز پنجشنبه بر عهده گرفت. کوهلی که پس از IPL 2021 از کاپیتانی کنار رفته بود، کلاه کاپیتانی را برای RCB بر سر گذاشت و تیمش را به پیروزی حیاتی 24 ران در ورزشگاه IS Bindra در موهالی رساند. RCB در مجموع 174/4 در پشت فاف (84) و کهلی (59) مشارکت 137 ران برای ویکت اول ارسال کرد.

در پاسخ، PBKS به مدت 150 باول بیرون آمد، با محمد سراج که یک حرکت چهار ویکت انجام داد.

کوهلی در طول تعقیب و گریز PBKS در حالی که تغییرات بولینگ و مکان‌های زمینی خود را به کمال انجام می‌داد، متهم شد.

عرفان پاتان، بازیکن همه کاره سابق هند، در مورد تصمیم خود برای آوردن وانیندو هاسارانگا، بازیکن پا، که منجر به ویکت متیو شورت شد، آن را به عنوان “استروک استادی کاپیتانی” توصیف کرد.

او انرژی متفاوتی را به ارمغان آورد. همراه با انرژی، تصمیم گیری – تغییر مرتب بولینگ. آوردن هاسارانگا به کاسه اور سوم یک ضربه استادانه بود زیرا می دانست که متیو شورت با چرخش مشکل دارد. بنابراین او اسپین را آورد و یک ضربه را دریافت کرد. عرفان در استار اسپورت گفت: چنگ زدن قوی روی مسابقه.

عرفان همچنین کوهلی را به خاطر آوردن انرژی تازه به تیم RCB تحسین کرد.

“وقتی سراج لیوینگستون را اخراج کرد، او را از آن طرف آوردند، و سپس میدان را (سراج از هارپریت سینگ تمام کرد). وقتی اینقدر انرژی وارد می‌کنید، از بین می‌رود. از انرژی ویرات کوهلی، به نظر می‌رسید که او این کار را کرده است. وی افزود.

RCB اکنون در بازی بعدی خود در روز یکشنبه 23 آوریل به مصاف راجستان رویالز خواهد رفت.

موضوعات ذکر شده در این مقاله