IPL 2023: رویال چلنجرز بنگلور – چنای سوپر کینگز رقابت در تعداد

تماشاگران در ورزشگاه M Chinnaswammy قرار است روز دوشنبه شاهد بازی برجسته لیگ برتر هند (IPL) بین رویال چلنجرز بنگلور (RCB) و چهار بار چنای سوپر کینگز (CSK) باشند، که همچنین نبردی بین ویرات کوهلی و ام اس خواهد بود. Dhoni، دو تن از بزرگ‌ترین ستاره‌های کریکت هند در دوران مدرن. این رقابت بین دو تیم جنوب هند، مسابقات هیجان انگیز زیادی را به وجود آورده است، ستاره های زیادی را به دنیا آورده و به دلیل طلسم های بولینگ آتشین و ضربات نفس گیر، جایگاه بسیاری از بزرگان را به عنوان اسطوره تثبیت کرده است.

هر دو طرف تاکنون 30 بار در IPL بوق زده اند. CSK در 19 مورد از این مسابقات پیروز شده است در حالی که RCB در 10 بازی پیروز شده است. یک مسابقه نتوانست به نتیجه برسد. با درصد برد 65.5 درصدی، CSK از نظر تاریخی طرف بهتری بوده است.

با این حال، در جلسه قبلی خود در طول IPL 2022، RCB با 13 ران پیروز ظاهر شد و هارشال پاتل (3/35) به RCB کمک کرد تا از هدف 174 ران دفاع کند.

چیزی که ارزش دیدن دارد این است که Virat و Dhoni، دو تن از بزرگترین ستاره های فرنچایز مربوطه خود و به طور کلی کریکت هندی، چگونه در مقابل تیم های یکدیگر عمل کرده اند.

Dhoni دوش های زیادی را مقابل RCB به ثمر رسانده است. او در 29 مسابقه ای که برای CSK در برابر RCB انجام داد، 739 ران در 27 اینینگ با میانگین 43.47 به ثمر رساند. او همچنین چهار نیم قرن برای CSK مقابل RCB با بهترین امتیاز 84* گلزنی کرده است.

Virat همچنین ضربات فوق العاده ای را در برابر CSK ایجاد کرده است. او در مقابل CSK دومین بازی برتر را از هر بازیکنی از هر طرف دارد. او در 30 مسابقه، 979 دوش را با میانگین 39.16 به ثمر رسانده است. او 9 نیم قرن به قهرمانان چهار دوره با بهترین امتیاز 90 گل زده است.

Ravindra Jadeja بیشترین ویکت ها را در برابر RCB توسط یک بولر از هر طرف گرفته است، در مجموع 26 اسکالپ. از این 26 اسکالپ، 18 ویکت در حالی که بخشی از CSK هستند، آمده اند. Jadeja همچنین هنگام بازی برای Gujarat Lions، Kochi Tuskers Kerala و Rajasthan Royals مقابل RCB ویکت گرفته است. برای RCB، هارشال پاتل در مجموع 12 ویکت در برابر CSK از 13 ویکت خود در برابر قهرمانان چهار دوره کسب کرده است.

فاف دو پلسیس، ستاره سابق CSK و اکنون کاپیتان RCB، به دنبال موفقیت در برابر فرانچایز سابق خود است، زیرا تنها 46 ران در دو مسابقه مقابل قهرمان چهار دوره با بهترین امتیاز 38 انجام داده است.

ویرات کوهلی در این IPL بسیار عالی بوده است و در چهار اینینگ 214 دوش به ثمر رسانده است که میانگین آن 71.33 با سه پنجاه است. فاف همچنین 179 دوش در چهار اینینگ با میانگین 65.66 با دو پنجاه در این فصل انجام داده است.

از سوی دیگر جادجا در چهار مسابقه شش ویکت گرفته است که بهترین ارقام بولینگ 3/20 است. هارشال در این IPL تلاش کرده است. اگرچه او پنج ویکت در چهار مسابقه دارد، اما نرخ اقتصادی او بالای 10 است.

برای این ستاره‌های فوق‌الذکر عملکرد بسیار مهمی خواهد بود تا تیمشان برنده شود.

در حالی که RCB سه نفر خطرناک خود را شامل Virat Kohli، Faf Du Plessis و Glenn Maxwell، Spinner Wanindu Hasanranga، Pacer Josh Hazlewood به عنوان بزرگترین نقاط قوت خود دارد، CSK دارای یک جفت افتتاحیه قوی از Ruturaj Gaikwad و Devon Conway همیشه ثابت برای ارسال توپ به توپ است. آسمان از توپ یک

بازیکنان همه جانبه آنها مانند Moeen Ali، Mitchell Santner و Ravindra Jadeja می توانند با چرخش خود مشکلاتی را برای RCB ایجاد کنند، چیزی که RCB اخیراً در مسابقات اخیر با آن مبارزه کرده است. برخی از شش های عظیم از MS Dhoni نیز می توانند روند مسابقه را در هر نقطه تغییر دهند.

در حال حاضر CSK با دو برد و دو باخت و در مجموع چهار امتیاز در رده ششم جدول امتیازی قرار دارد. RCB همچنین رکورد برد- باخت مشابه CSK را در چهار مسابقه خود دارد، اما آنها با نرخ خالص کمتر در جایگاه هفتم قرار دارند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله