IPL 2023: روهیت شارما دو جوان هندی بمبئی را ستایش می کند، با جاسپیت بومرا و هاردیک پاندیا مقایسه می کند.

بمبئی (ماهاراشترا):

روهیت شارما، کاپیتان هندی‌های بمبئی (MI) گفت که ضربه‌زنان تیلاک وارما و نهال وادهرا نقش بزرگی برای هندی‌های بمبئی (MI) و تیم ملی در آینده بازی خواهند کرد و داستان آنها شبیه به ستاره‌های سابق MI مانند جاسپیت بومرا خواهد بود. هاردیک پاندیا و کرونال پاندیا که نماینده هند در سطح بین المللی بوده اند. کاپیتان MI یک مصاحبه اختصاصی با JioCinema قبل از بازی لیگ برتر هند (IPL) MI مقابل لاکنو سوپر غول‌ها (LSG) که در روز چهارشنبه در چنای برگزار می‌شود، داشت.

“داستان Tilak Varma و Nehal Wadhera شبیه به داستان Jasprit Bumrah، Hardik Pandya و Krunal Pandya خواهد بود. بعد از 2 سال مردم می گویند این یک تیم فوق ستاره است – این دو نفر قرار است نقش بزرگی برای بمبئی بازی کنند. روهیت در این مصاحبه گفت: هند در آینده.

Tilak در فصل ناامیدکننده 2022 که باعث شد آنها در انتهای جدول به پایان برسند، MI پیدا شد. او در 14 مسابقه، 397 دوش با میانگین 36.09 و نرخ ضربه 131.02 به ثمر رساند. او در آن فصل دو نیم قرن به ثمر رساند، با بهترین امتیاز 61. او این فرم خوب را در فصل 2023 نیز داشت. او در 9 مسابقه 274 ران با میانگین 45.66 و نرخ ضربه 158.38 به ثمر رسانده است. او در این فصل یک پنجاه گل زد و بهترین امتیاز 84* را به ثمر رساند.

نهال وادهرا که در هیچ مسابقه T20 برای تیم داخلی خود پنجاب بازی نکرده بود نیز ضربات خوبی برای MI انجام داد. او در 12 مسابقه، 214 دوش با میانگین 30.57 و نرخ ضربه 141.72 به ثمر رساند. او دو نیم قرن با بهترین امتیاز 64 گل زد.

روهیت درباره موفقیت اخیر سوریاکومار یاداو با هند و هندی‌های بمبئی گفت: “سوریاکومار یاداو از مزایای کار سختی که از 9 تا 10 سال گذشته انجام داده است بهره می‌برد. او کارهای سخت زیادی را در جام Ranji انجام داده است. کریکت و سرخپوستان بمبئی و نتایج نتیجه می دهد. او یک کریکت باز باتجربه است.”

سوریاکومار در حال حاضر هشتمین گلزن برتر IPL 2023 است. او در 14 مسابقه، 511 دوش با میانگین 42.58 و نرخ ضربه 185.58 به ثمر رسانده است. او یک قرن و چهار دهه پنجاه را با بهترین امتیاز 103* به ثمر رسانده است. در رنگ های هندی، او موفقیت فرنچایز کریکت خود را تکرار کرده است. او در 48 مسابقه و 46 اینینگ، 1675 دوش با میانگین 46.52 و نرخ ضربه 175.76 به ثمر رسانده است. او سه قرن و 13 دهه پنجاه در رنگ های هندی دارد. او جایزه بهترین بازیکن مرد سال 2022 ICC را برای اجراهایش در قالب کوتاه‌تر دریافت کرد.

روهیت در مورد آنچه که هندی‌های بمبئی را به چنین فرنچایز موفقی تبدیل می‌کند، گفت که اشتیاق و گرسنگی که همه روی میز به ارمغان می‌آورند ثابت شده است که بازی را برای طرفین تغییر می‌دهد.

“این فقط اشتیاق افرادی است که نمایش را اجرا می کنند، درست از طرف مالکان، کارکنان و بازیکنان. همه نقش خود را در کمک به MI برای رسیدن به آنچه در این سال ها به دست آورده است ایفا می کنند. شور و اشتیاق ما، دیوانگی که داریم یک بازی است. -تغییر.تو باید این گرسنگی را داشته باشی.برنده شدن هر سال قهرمانی بعد از قهرمانی آسان نیست.می توانی پس از یک یا دو قهرمانی راحت بنشینی.اما نه، گرسنگی و اشتیاق باید وجود داشته باشد تا این عناوین را کسب کنی. روهیت گفت: سال برای ما سال جدیدی است. ما به اجراهای سال گذشته نگاه نمی کنیم.

روهیت شارما گفت که یک شعار کلیدی برای MI این است که به جوانان فرصت دهیم تا استعداد خود را به نمایش بگذارند.

“MI در مورد دادن فرصت به جوانان است. بازیکنان زیادی برای هند بازی کرده اند. پیشاهنگان در طول فصل خارج از فصل در حالی که استعدادیابی می کنند بسیار سخت کار می کنند. من نمی روم و (استعدادها) را تماشا می کنم، بازخورد و بحث می کنم. یافتن سن مناسب برای جوانان مهم است. MI برای آینده سرمایه گذاری می کند. میانگین سنی این تیم 24 تا 25 سال است که واقعا خوب است. ما به این اعتقاد داریم زیرا نتایج را دیده ایم.” کاپیتان

MI مرحله لیگ را با هشت برد، شش باخت و 16 امتیاز به پایان رساند و در رده چهارم جدول امتیازی قرار گرفت. در صورت از دست دادن این حذفی مقابل LSG از دور مسابقات حذف خواهند شد. اگر آنها برنده شوند، در مرحله مقدماتی دو با گجرات تایتانز بازی خواهند کرد، که تیمی را که در فینال 28 می با چنای سوپر کینگز قفل می کند، تعیین می کند.

تیم لاکنو سوپر جاینتز: کوئینتون د کوک، کاران شارما، پراک منکاد، مارکوس استوینیس، کرونال پاندیا، آیوش بادونی، نیکلاس پوران، کریشناپا گوتهام، راوی بیشنوی، نوین الحق، محسن خان، یاش تاکور دیپاک هودا، کایل مایرز، یودهویر سینگ چارک، دانیل سامس، آمیت میشرا، کارون نیر، منان وهرا، مارک وود، آوش خان، سواپنیل سینگ، روماریو شپرد، آرپیت گولریا، سوریانش شیج

ترکیب سرخپوستان بمبئی: ایشان کیشان، روهیت شارما، کامرون گرین، سوریاکومار یداو، نهال وادهرا، تیم دیوید، کریس جردن، پیوش چاولا، کومار کارتیکیا، جیسون بهرندورف، آکاش مادوال، ویشنو وینود، تیلاک ورما، راماندیپ سینگ، تریستان استابس، ساندیپ واریر، رایلی مردیت، شمس مولانی، آرجون تندولکار، هریتیک شوکین، دوان جانسن، ارشد خان، دیوالد برویس، راگاو گویال.

موضوعات ذکر شده در این مقاله