IPL 2023 – “روشی که ما بولد می کردیم باور نکردنی بود”: کاپیتان RCB Faf Du Plessis

پس از پیروزی 23 ران تیمش مقابل دهلی کپیتالز در دیدارشان در لیگ برتر هند (IPL) در بنگالورو، فاف دو پلسیس، کاپیتان رویال چلنجرز بنگلور (RCB) گفت که تیمش پس از دو باخت متوالی به این برد نیاز داشت تا اعتماد به نفس خود را بازگرداند. کاسه های درز برای اجرای خود. ضربه ضد حمله مانیش پاندی 50 (38) ناکافی بود زیرا دهلی کپیتالز در روز شنبه در ورزشگاه M Chinnaswamy در بنگالورو در مسابقه با رویال چلنجرز بنگلور با 23 ران شکست خورد. ویجیکومار ویشاک، اولین بازیکن رویال چلنجرز بنگلور، با یک حرکت سه ویکت توجه ها را به خود جلب کرد و بازی را با عدد 3/20 به پایان رساند.

“ما به آن نیاز داشتیم تا اعتماد به نفس را به گروه بازگردانیم. به خصوص گروه بولینگ. دفاع از مجموع در چیناسوامی همیشه آسان نیست، بنابراین به آنها افتخار می کنم. این بازی روز اول فصل است. همچنین قانون جدید اکنون – شما همیشه احساس می کنید که به چیزهای بیشتری نیاز دارید. 175 در یک بازی روز در اینجا یک امتیاز خوب است. نحوه بولینگ ما غیرقابل باور بود. اعتبار بزرگی برای دریانوردان ما در شش بازی اول. سراج به زیبایی بولینگ می کند. در یک بازی که در آن یک بازی است. ویکت کمی کندتر، عموماً 6 اور اول با خفاش مهم‌تر است. شما می‌خواهید سعی کنید مثبت بازی کنید و از نرخ پیشی بگیرید، اما نحوه بولینگ ما غیرقابل باور بود.”

RCB با این برد با دو برد و دو باخت در چهار بازی به رده هفتم جدول امتیازی صعود کرد. آنها در مجموع چهار امتیاز دارند. از سوی دیگر، فصل وحشتناک IPL دی سی همچنان ادامه دارد زیرا آنها در تمام 5 بازی خود شکست خورده اند و در انتهای جدول امتیازات قرار دارند.

پس از اینکه اولین بار توسط DC به ضرب گلوله قرار گرفت، RCB امتیاز رقابتی 174/6 را در 20 اور خود ثبت کرد. کاپیتان فاف (22) و ویرات شروع خوبی به RCB دادند و یک پایه ویکت اول 42 ران دوختند. ویرات به فرم خوب خود ادامه داد و در چهار بازی به سومین پنجاه نفر خود در IPL 2023 رسید. او به دلیل 50 گل از 34 توپ با شش توپ و یک توپ پس از دوختن یک پایه 47 دوانی با ماهیپال لومرور (26) اخراج شد.

پس از این، RCB شروع به از دست دادن ویکت های منظم کرد. اما مشارکت گلن ماکسول (24)، شهباز احمد (20*) و آنوج روات (15*) RCB را به یک امتیاز خوب رساند.

Kuldeep Yadav انتخاب بولرز DC بود که در چهار اوور خود امتیاز 2/23 را گرفت. میچل مارش نیز در دو اور خود امتیاز 2/18 را به دست آورد. لالیت یداو و آکسار هر کدام یک ویکت گرفتند.

در تعقیب 175، دی سی هرگز مانند یک تهدید به نظر نمی رسید. علی‌رغم ضربه‌های مانیش پاندی (50 ضربه از 38 توپ با پنج توپ چهار و شش) و آکسار پاتل (21 توپ از 14 توپ)، میهمان همیشه تحت فشار بودند. آنها در یک نقطه به 98/7 کاهش یافتند. ضربه از آنریچ نورژه (23*) به DC کمک کرد تا مقداری کسری را کاهش دهد اما بازدیدکنندگان با 23 ران کوتاه آمدند.

ویجیکومار ویشاک در اولین بازی خود در IPL ستاره RCB بود و در چهار اوور خود امتیاز 3/20 را به دست آورد. محمد سراج نیز در چهار اوور خود امتیاز 2/23 را از آن خود کرد. وانیندو هاسارانگا، هارشال پاتل و وین پارنل هر کدام یک ویکت گرفتند.

ویرات به خاطر پنجاه پیروزی خود برنده «بازیکن مسابقه» شد.

امتیازات مختصر: دهلی کپیتال (مانیش پاندی 50(38)، آکسار پاتل 21(14) و ویجیکومار ویشاک 3/20) مقابل رویال چلنجرز بنگلور و رویال چلنجز بنگلور 174/6 (ویرات کوهلی 50(34)، ماهیپال لومر 26(34) ) و کولدیپ یاداو 2/23) مقابل پایتخت دهلی.

موضوعات ذکر شده در این مقاله