IPL 2023: خفاش های دیوید وارنر راست دست در مقابل MI On Free-Hit. این اتفاق می افتد بعدی – تماشا کنید

IPL 2023 - تماشا کنید: دیوید وارنر خفاش راست دست در مقابل MI On Free-Hit.  این اتفاق می افتد بعدی

دیوید وارنر برای بازی DC vs MI به راست دست ضربه می زند.© توییتر

پایتخت دهلی روز سه شنبه دو نیم قرن بسیار متضاد را در بازی خود در لیگ برتر هند (IPL) 2023 مقابل هندی های بمبئی دید. در حالی که نایب کاپیتان دی سی، آکسار پاتل، اولین IPL خود را در 22 توپ به ثمر رساند، کاپیتان دی سی در 43 توپ، نیم قرن 58 خود را در لیگ به ثمر رساند. در نهایت، وارنر با 51 توپ از 47 توپ سقوط کرد، زیرا دهلی برای 172 توپ از بازی خارج شد. یکی دیگر از جنبه های عجیب و غریب در طول اینینگ وارنر وجود داشت. بازیکن چپ دست در اور هشتم در حالی که مقابل هریتیک شوکین از MI قرار گرفت، موضع خود را به سمت راست تغییر داد.

شانس در موقعیت سودی نداشت زیرا او شوت خود را به موقع اشتباه کرد و توانست تنها یک ران از ضربه آزاد به ثمر برساند.

تماشا کنید: خفاش های راست دست دیوید وارنر در مقابل MI On Free-Hit. این اتفاق می افتد بعدی

صحبت کردن در مورد بازی، پنجاه ران دیوید وارنر، کاپیتان دی سی و 54 ران اکسار پاتل، به پایتخت دهلی کمک کرد تا یک هدف مورد احترام را به خود اختصاص دهد، زیرا بولرهای هندی بمبئی (MI) در مسابقات لیگ برتر هند (IPL) 2023 خود، دی سی را برای 172 ران جمع کردند. روز سه شنبه در ورزشگاه آرون جیتلی. آکسار بالاترین امتیاز را برای دی سی با 54 امتیاز 25 به دست آورد در حالی که وارنر در 47 توپ 51 ران بازی کرد. برای MI، جیسون بهرندورف و پیوش چاولا به ترتیب سه کوله کردند در حالی که رایلی مردیت دو ویکت را به دست آورد.

در مرحله اول، دهلی کپیتالز شروع خوبی داشت و دیوید وارنر و پریتوی شاو، دیوید وارنر و پریتوی شاو، 33 دوش را در 3 اور به دست آوردند. با این حال، شراکت 43-رانه نتوانست طولانی شود زیرا هریتیک شوکین اولین خون را به دست آورد و شاو را برای 15 سال اخراج کرد.

پس از آن، مانیش پاندی، ضربه زن راست دست به خفاش آمد. پاندی در اور پنجم بازی، رایلی مردیث را برای دو ضرب چهار تکه به هم کوبید.

پیوش چاولا سپس یک ویکت بزرگ پاندی را در اختیار تیمش قرار داد. یک بازی خوب توسط مانیش پاندی پس از کسب 26 امتیاز از 18 تحویل به پایان رسید. یاش دهل پس از به ثمر رساندن تنها 2 دوش در اولین بازی خود در IPL، ترک شد. طولی نکشید که دهلی چهارمین ویکت خود را از دست داد زیرا رومن پاول در اور یازدهم بازی با وزنه کم توسط چاولا شکست خورد.

در آن مرحله، دهلی مدام ویکت‌های خود را از دست می‌داد، اما کاپیتان وارنر به فرم داغ خود ادامه داد و در فواصل زمانی معین، توپ‌بازان بمبئی را در سراسر زمین کوبید.

با ورودی های ANI

موضوعات ذکر شده در این مقاله