IPL 2023: جشن پرشور ویرات کوهلی پس از اخراج سانجو سامسون ویروسی شد. تماشا کردن

Virat Kohli در حال فعالیت برای RCB در IPL 2023© BCCI

ویرات کوهلی به حالت پرشور خود بازگشته بود زیرا جشن های او پس از اخراج سانجو سامسون در جریان دیدار رویال چلنجرز بنگلور و راجستان رویالز در لیگ برتر هند (IPL) 2023 در روز یکشنبه در فضای مجازی پخش شد. در تعقیب 172، راجستان رویالز شروعی ناامیدکننده داشت، زیرا یاشاسوی جیسوال به دلیل اردک توسط محمد سراج اخراج شد و کوهلی یک بازی آسان را تکمیل کرد. باتلر از این روش پیروی کرد و وین پارنل ویکت خود را برای یک اردک دیگر گرفت و بعداً در اوور، سانجو سامسون نیز تنها برای چهار بار اخراج شد. انوج راوات پس از یک اشتباه، صید را کامل کرد و ویرات کوهلی به وضوح در شروع چشمگیر توسط RCB پمپاژ شد.

Faf du Plessis و Glenn Maxwell در حالی که رویال چلنجرز بنگلور در بازی یکشنبه خود در لیگ برتر هند، امتیاز چالش برانگیز 171 برای 5 را در برابر راجستان رویالز منتشر کرد، نیم قرن نتیجه را به دست آوردند.

دو پلسیس (55 توپ از 44 توپ) و ماکسول (54 توپ خارج از 33 توپ) به فرم خود در زمینی کندتر ادامه دادند، اما رویالز تلاش منظمی برای بولینگ انجام داد تا RCB را به یک مجموع رقابتی متوقف کند.

انوج راوات 29 ضربه را زد و تنها 11 توپ پایین آمد تا مجموع RCB را از مرز 170 بگذراند زیرا آنها 51 ران در پنج اور آخر اضافه کردند.

آدام زامپا، اسپینر بازوی چپ استرالیایی (4-0-25-2) و پیسر KM Asif (4-0-42-2) موفق ترین توپ گیران رویالز بودند در حالی که ساندیپ شارما یک ویکت کسب کرد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله