IPL 2023: جشن ویژه قرن ونکاتش ایر در حالی که سوهانا خان در غرفه ها تشویق می کند. تماشا کردن

ونکاتش ایر اولین ضربه زن نایت سوار کلکته پس از برندون مک کالوم در سال 2008 بود که توانست یک قرن در لیگ برتر هند (IPL) گلزنی کند. این چپ دست در جریان مسابقه IPL 2023 مقابل هندیان بمبئی در روز یکشنبه به این موفقیت بزرگ دست یافت و جشن او قبلاً در رسانه های اجتماعی منتشر شده است. ضربه زننده توپ 51-104 را به ثمر رساند و پس از رسیدن به نقطه عطف، دستانش را جمع کرد و به عنوان بخشی از جشن به سمت رختکن تعظیم کرد. جمعیت در آن لحظه فوران کرد و سوهانا خان – دختر شاهرخ خان مالک KKR – در حال تشویق خفاش‌زن همراه با دوستانش در ورزشگاه وانخده توسط دوربین ضبط شد.

ایر 28 ساله هندی و KKR با خفاش در مقابل سرخپوستان بمبئی مبارزه کرد و بالاترین امتیاز خود را در IPL و همچنین در این فصل به ثبت رساند و در مجموع با زدن 6 چهار و 9 شش تا به نتیجه رسید. قرن دوم این نسخه IPL تنها از 49 توپ.

آی یر رکوردی را که هری بروک از سانرایزرز حیدرآباد چند شب پیش از نظر سریعترین قرن در این فصل به ثبت رسانده بود، بهبود بخشید که از 55 توپ در برابر KKR 100 توپ بدست آورد.

در حالی که ایر، که در ابتدای اینینگ های خود هنگام تلاش برای شوت رمپ از کامرون گرین، زانویش آسیب دید، بر بولرهای هندی بمبئی مسلط بود، هیچ یک از ضربات درجه یک KKR نتوانست گلزنان را به دردسر بیندازد.

این ضربه واقعاً دردناک بود زیرا ایر که در سومین فصل خود در IPL برای KKR بازی می‌کرد، بین ویکت‌ها حرکت می‌کرد تا دوش کامل کند، اما درد در نهایت فروکش کرد و به بازیکن چپ‌دست فرصتی برای بازی طبیعی داد.

در یک اینینگ مملو از سکته مغزی در اطراف پارک، آییر اولین قرن IPL خود را با پنج چهار و نه شش به پایان رساند.

در حالی که بیشتر ضربه های KKR به اندازه کافی دوام نیاوردند، ایر همچنین توانست در جایگاه 48 دونده خود برای ویکت دوم با رحمان الله قرباز (8)، 50 دوش برای ویکت چهارم با شردول تاکور (14) و 36 گلزنی کند. برای ویکت پنجم با رینکو سینگ (18).

کامرون گرین اولین موفقیت را در اور دوم برای MI ایجاد کرد، زمانی که N Jagadeesan توسط Hrithik Shokeen برای یک اردک پنج توپ گرفتار شد تا زودتر KKR را تکان دهد.

در حالی که گورباز در تلاش برای خارج شدن از بلوک ها بود، ایر یک اینینگ سریع انجام داد که در شماره 3 قرار گرفت تا KKR را با دویدن های سریع در پاورپلی فراهم کند، در حالی که تیم میهمان در شش اور به امتیاز 1/55 رسید.

ماندن گورباز در اوور هفتم به پایان رسید، زمانی که پیوش چاولا او را در مرد سوم کوتاه قد توسط دوان یانسن گرفتار کرد.

اگر ایر از یک طرف به بولرزهای MI حمله می کرد، KKR در فواصل منظم، ویکت های خود را از طرف دیگر از دست می داد. نیتیش رانا (5) نیز یک بازی برای فراموش کردن با خفاش داشت، یک به مدت طولانی در شوکین اشتباه کرد و پس از تبادل چند کلمه با کاسه‌زن چرخشی از آنجا دور شد.

آخرین هیجان انگیز KKR، رینکو با دو توپ 18، با دو توپ چهار ضربه ای سقوط کرد و آندره راسل، بازیکن همه جانبه، دستانش را آزاد کرد و اولین مجموع دو رقمی خود را پس از سه بازی به ثمر رساند و با 21 توپ از 11 توپ (3×4، 1x6s) به پایان رسید. ).

در اوایل اینینگ ها، MI اولین بازی را به آرجون تندولکار داد که حمله را باز کرد و توپ را به سمت راست دستان KKR یعنی جاگادسان و گورباز بازگرداند و دو اوور بسیار چشمگیر را از دست داد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله