IPL 2023: ترنت بولت پس از برخورد 3 نفره دستگیر می شود. Memes Flood Twitter. تماشا کردن

ترنت بولت علیرغم برخورد سه بازیکن زمینی در جریان مسابقه لیگ برتر هند (IPL) 2023 بین راجستان رویالز و گجرات تایتانز در احمدآباد در روز یکشنبه، یک شکار خیره کننده به دست آورد. Wriddhiman Saha تحویل بازیکن نیوزلند را اشتباه انجام داد و توپ به هوا رفت. سه بازیکن درست زیر توپ آمدند اما با برخورد توپ به بیرون از دستکش سانجو سامسون به پایان رسید. با این حال، بولت درست همانجا بود و فقط کمی دورتر از تمام اکشن ها بود و در نهایت به یک گیر آسان برای توپ زنی سریع تبدیل شد که یک بار دیگر در پاورپلی ویکت گرفت.

کاپیتان راجستان رویالز، سانجو سامسون، برنده بازی شد و تصمیم گرفت ابتدا مقابل گجرات تایتانز کاسه کند.

در حالی که راجستان رویالز در آخرین مسابقه خود چنای سوپر کینگز (CSK) را شکست داده بود، گجرات در یک فیلم هیجان انگیز در برابر پادشاهان پنجاب پیروز شده بود.

سانجو سامسون، کاپیتان راجستان رویالز که در زمان پرتاب صحبت می‌کرد، گفت: “ما به دنبال کاسه بازی هستیم. بولت به جای جیسون هولدر می‌آید. اگر پادیکال به خفاش برسد، مطمئن نیستم بازی می‌کند. ما به یادگیری این موضوع ادامه خواهیم داد. آن (زیر ضربه).

“این تا به حال یک ضربه گیر بوده است. برای از دست دادن بازی خوبی است، ابتدا با ضربه زدن یا بولینگ مهم نیست. برای ما، نحوه استفاده از آن مهم است (بازیکن ضربه ای). فقط در صورت لزوم از آن استفاده خواهیم کرد. تغییر اجباری “ویجی شانکار بازی نمی‌کند. آبیناو به جای او می‌آید. این ایالت من است، عشق فراوان، همه به اینجا می‌آیند و از ما حمایت می‌کنند، هیجان‌انگیز است.”

راجستان رویالز (بازیکن یازدهم): جوس باتلر، یاشاسوی جایسوال، سانجو سامسون(به همراه)، ریان پاراگ، شیمرون هتمایر، دهروو جورل، راویچاندران آشوین، ترنت بولت، آدام زامپا، ساندیپ شارما و یوزوندرا چاهال.

گجرات تایتانز (بازیکن یازدهم): Wriddhiman Saha(w)، Shubman Gill، Sai Sudharsan، Hardik Pandya(c)، Abhinav Manohar، David Miller، Rahul Tewatia، Rashid Khan، Alzarri Joseph، Mohammed Shami و Mohit Sharma.

موضوعات ذکر شده در این مقاله