IPL 2023: تایتان های گجرات به دنبال بازگشت به راه های برنده هستند، نقطه برتر چشم LSG

گجرات تایتانز به دنبال این است که از شکست در بازی قبلی شانه خالی کند و زمانی که با لاکنو سوپر غول‌ها درگیر می‌شود، موجوی خود را پس می‌گیرد، که مشتاق هستند تا شتاب پیروزی را در IPL در شنبه اینجا حفظ کنند. در حالی که تایتان ها پس از باخت سه ویکت مقابل راجستان رویالز به دنبال شروع دوباره خواهند بود، LSG در 10 ران پیروزی اعتماد به نفس را در مقابل تیم تحت رهبری سانجو سامسون به دست آورد تا به رده دوم جدول امتیازی صعود کند. هر دو تیم در این فصل کمی ناسازگار بوده اند و هر کدام دو بازی را باخته اند، اگرچه تایتان ها یک بازی کمتر از LSG انجام داده اند. تایتان ها که در رده چهارم جدول لیگ قرار دارند، در این فصل برای دفاع از مجموع بازی ها به مشکل خورده اند.

محمد شامی یک ویکت گیر ثابت بوده و در پاورپلی قدرتمند به نظر می رسد اما از آلزاری جوزف و جاش لیتل انتظار بیشتری می رود.

کاپیتان هاردیک پاندیا نیز در بهترین حالت خود با توپ نبوده است، زیرا تا کنون تنها یک ویکت انتخاب کرده است. پیسر موهیت شارما اما در دو بازی که انجام داده عملکرد خوبی داشته است.

رشید خان رهبری دپارتمان اسپین را برعهده داشت، اما در برابر رویالز، زمانی که سامسون او را به نظافتچی ها برد، جی تی جوابی جز این نداشت که برای اولین بار با مچ اسپینر 18 ساله افغان، نور احمد، که تحت فشار به خوبی عمل کرد، بازی کند. یک علت بازنده

دپارتمان ضربه زنی گجرات با امثال شوبمن گیل، دیوید میلر، سای سودارشان که به خوبی توپ را می زند، مرتب به نظر می رسد.

اما قهرمانان فعلی باید در مقابل LSG که دارای یک ترکیب ضربه‌ای قدرتمند می‌بالند، کار خود را انجام دهند.

LSG هیچ کمبودی در مبارزه خود ندارد، با کایل مایرز، نیکلاس پوران و مارکوس استوینیس که می توانند هر مخالفی را پودر کنند. مایرز در اوج در فرم هیجان انگیزی قرار داشته است در حالی که پوران و استوینیس کار را در سطح متوسط ​​انجام می دهند.

اما فرم کاپیتان KL Rahul کمی نگران کننده است. او در این فصل با نرخ ضربه 114.79 ضربه زده است. دیپک هودا، بازیکن همه کاره، هنوز نتوانسته است بازی های تاثیرگذاری را انجام دهد.

راوی بیشنوی، پاپ اسپینر با استعداد و آمیت میشرا کهنه کار در بخش اسپین برای LSG عملکرد خوبی دارند، در حالی که کرونال پاندیا نیز عملکرد برنده ای از خود به نمایش گذاشته است.

در مارک وود، آوش خان و یودویر سینگ چارک، LSG همچنین دارای بخش سرعت خوبی است. نوین الحق در اولین بازی خود در برابر RR غوغا کرد و به دنبال ادامه دادن به همین روش است.

با این حال، تایتان ها ممکن است یک مزیت روانی جزئی داشته باشند که فصل گذشته در هر دو مورد Super Giants را شکست دادند.

مسابقه قرار است در طول روز انجام شود تا شبنم عاملی نباشد.

تیم ها (از): تایتان های گجرات: هاردیک پاندیا (ج)، سریکار بهارات، آلزاری جوزف، جاش لیتل، آبیناو منوهار، دیوید میلر، محمد شامی، دارشان نالکنده، نور احمد، اورویل پاتل، رشید خان، وریدیمن ساها، آر سای کیشور سای سودارسان، پرادیپ سانگوان، داسون شاناکا، ویجی شانکار، موهیت شارما، شیوام ماوی، شوبمن گیل، اودئان اسمیت، راهول تواتیا، متیو وید، جایانت یداو، یاش دیال.

سوپر غول‌های لاکنو: کی‌ال راهول (ج)، کایل مایرز، دیپاک هودا، کرونال پاندیا، آمیت میشا، نیکلاس پوران (هفته‌انه)، نوین الحق، آیوش بادونی، آوش خان، کاران شارما، یودهویر چارک، یاش تاکور، روماریو شپرد، مارک وود، سواپنیل سینگ، مانان ووهرا، دانیل سامز، پراک مانکاد، کریشناپا گوتهام، جایدو اونادکات، مارکوس استوینیس، راوی بیشنوی و مایانک یاداو.

شروع مسابقه ساعت 3:30 بعد از ظهر IST. PTI APA در AT

موضوعات ذکر شده در این مقاله