IPL 2023 – “به عنوان مربی…”: سخنان نوین الحق با احترام برای گوتام گامبیر

عکس فایل گوتام گمبیر (سمت چپ) و نوین الحق.© اینستاگرام

نوین الحق، بازیکن LSG گفت که از شعارهای “کهلی، کهلی” در روز چهارشنبه در استادیوم لذت می برد، زیرا به او اشتیاق می داد تا برای تیمش خوب بازی کند. در طول مرحله لیگ IPL در حال انجام، نوین الحق با ویرات کوهلی، ستاره رویال چلنجرز بنگلور گفتگوی داغ داشت. پس از بازی RCB-LSG، افغان حتی هر زمان که لباس مستقر در بنگلور در مسابقات خود عملکرد خوبی نداشت، استوری های اینستاگرامی درباره انبه منتشر کرد. او پس از بازی درخشان خود در 4/38 در برابر MI گفت: “من از آن لذت می برم. دوست دارم همه در زمین نام او (ویرات کهلی) یا نام هر بازیکن دیگری را سر دهند. این به من اشتیاق می دهد که برای تیمم خوب بازی کنم.” در یک علت باخت

“خب، من روی بیرون یا سر و صدای بیرون یا هر چیز دیگری تمرکز نمی‌کنم. من فقط روی کریکت خودم و روند خودم تمرکز می‌کنم. شعار دادن جمعیت یا کسی که چیزی می‌گوید روی من تاثیری ندارد.

“به عنوان ورزشکاران حرفه ای باید این کار را به سختی انجام دهید. وقتی برای تیم خود خوب عمل نمی کنید، هواداران آن را به شما می دهند. و زمانی که شما برای تیم خود خوب عمل می کنید، (همان افراد) این کار را انجام می دهند. نام خود را بخوانید. اساساً این بخشی از بازی است.”

ناوین الحق درباره مربی تیم، گوتام گامبیر، که پس از جدال در زمین با کهلی پشت سر او ایستاده بود، گفت: “همه باید از بازیکنان خود حمایت کنند. مربی، مربی، بازیکن یا هر کسی. من برای هر هم تیمی روی زمین خواهم ایستاد. و این چیزی است که من از هر فردی نیز انتظار دارم.

او (گامبیر) یک اسطوره برای هند بوده است، او در هند احترام زیادی دارد. او چیزهای زیادی به کریکت هند داده است. خیلی چیزها از او. چگونه باید در مورد کریکت خود در داخل زمین و همین کار را در خارج انجام دهم.”

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله