IPL 2023: با بازگشت Suryakumar Yadav به فرم، MI به دنبال حرکت برنده در مسابقه در برابر SRH است.

با بازگشت سوریاکومار یاداو به فرم، هندی‌های بمبئی، قهرمان پنج‌بار، در روز سه‌شنبه در لیگ برتر هند با سان‌رایزرز حیدرآباد روبرو خواهند شد تا به شتاب پیروزی خود ادامه دهند. هر دو MI و SRH پس از بردهای متوالی وارد مسابقه سه شنبه می شوند. آنها تورنمنت را با شکست های متوالی یکسان آغاز کرده بودند. روز یکشنبه، سوریاکومار امتیازهای ضعیف خود را که شامل چهار اردک بود، با یک گلوله سریع 25 توپی 43 شکست، در حالی که MI 186 را با 14 توپ تعقیب کرد تا برای یک برد راحت در پنج ویکت مقابل Kolkata Knight Riders در بمبئی صرفه‌جویی کند.

اگر سوریاکومار هیجان‌انگیز بود، ایشان کیشان در بازی 25 توپ 58 شوم به نظر می‌رسید و این دو به دنبال تولید آتش‌بازی دوباره در هنگام رویارویی با Sunrisers خواهند بود.

MI که در دو بازی اول مشکل داشت، اکنون به دنبال یک طرف بسیار متعادل است و تیلاک ورما نیز در تماس خوبی است، در حالی که دوتایی پرشور کامرون گرین و تیم دیوید نیز در زمانی که بیشترین اهمیت را داشت، کالاها را تولید می کنند.

در بخش بولینگ، پیوش چاولا زیرک تمام تجربیات خود را به منصه ظهور رسانده و به همراه هریتیک شوکین جوان، یک دوتایی اسپینی قدرتمند را تشکیل داده است.

با این حال، واحد سرعت MI بدون جوفرا آرچر، که به دلیل مشکل آرنج تازه پس از حضورش در اولین مسابقه فصل از میادین دور شده است، فاقد دندان است.

در غیاب او، رایلی مردیث مسئولیت را در دو بازی اخیری که انجام داده به عهده گرفته است، اما MI هنوز در یک واحد سرعت ثابت که روز گذشته جیسون بهرندورف را امتحان کرده بود، به صفر نرسیده است.

آرجون تندولکار و دوان یانسن نیز روز یکشنبه اولین بازی IPL را دریافت کردند و باید دید که آیا MI با این دو تداوم خواهد داشت یا خیر.

از سوی دیگر، سانرایزرز قهرمانان جدیدی را در هری بروک و آبیشک تریپاتی پیدا کرد تا در دو مسابقه اخیر خود دو پیروزی را به ثبت برساند.

در حالی که بروک در نهایت با 55 توپ 100 مقابل KKR انتظارات را برآورده کرد، تریپاتی یک توپ 48 توپ 74 را به کوبید تا تیم را به خانه مقابل پنجاب کینگز برساند.

سهم کاپیتان آیدن مارکرام در هر دو مسابقه بسیار زیاد بوده است زیرا او در دو بازی گذشته با امتیازهای 50 و 37 در رده مقابل ایستاد.

با این حال، مایانک آگاروال به دلیل عدم دویدن در بالای صفحه، مانند یک انگشت شست دردناک گیر کرده است.

در میان پرتاب کننده ها، اسپینر مایانک مارکانده با شش ویکت بالاترین ویکت گیر SRH بوده است، در حالی که عمران مالیک، مارکو یانسن و بوبنشوار کومار نیز مخالفان را دچار مشکل کرده اند.

بازی روز سه‌شنبه همچنین می‌تواند یک درگیری بین برادران دوقلوی یانسن – دوان و مارکو – باشد، اگر هر دو در ترکیب اصلی تیم مربوطه خود انتخاب شوند.

تیم ها (از): سرخپوستان بمبئی: روهیت شارما (ج)، سوریاکومار یاداو، تیم دیوید، دیوالد برویس، تیلاک ورما، ایشان کیشان (هفته ای)، تریستان استابس، ویشنو وینود، کامرون گرین، آرجون تندولکار، راماندیپ سینگ، شمس مولانی رایلی مردیت نهال وادهرا، هریتیک شوکین، ارشد خان، دوان جانسن، پیوش چاولا، کومار کارتیکایا، راغاو گویال، جوفرا آرچر، جیسون بهرندورف، آکاش مادوال.

سان رایزر حیدرآباد: آیدن مارکرام (ج)، عبدالصمد، راهول تریپاتی، گلن فیلیپس، آبیشک شارما، مارکو جانسن، واشنگتن ساندار، فضلحق فاروقی، کارتیک تیاگی، بوونشوار کومار، تی. ناتاراجان، عمران مالیک، هری بروک، هینک ریچ آگار کلاسن، عادل رشید، مایانک مارکانده، ویورانت شارما، سامارث ویاس، سانویر سینگ، اوپندرا یاداو، مایانک داگار، نیتیش کومار ردی، آکال حسین و آنمولپریت سینگ.

شروع مسابقه: ساعت 19:30 IST ATK PDS PDS

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله