IPL 2023: آیا باران در بازی کلکته Knight Riders در مقابل Lucknow Super Giants در کلکته تاثیر خواهد داشت؟

نایت رایدرهای کلکته در یک مسابقه حیاتی لیگ برتر هند (IPL) 2023 به مصاف لاکنو سوپر غول‌ها می‌روند که نتیجه آن سرنوشت هر دو طرف رقابت را تعیین می‌کند. LSG در حال حاضر با 15 امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد و پیروزی مقابل KKR حضور آنها در پلی آف را تضمین می کند. از سوی دیگر، KKR باید بازی را برای رسیدن به امتیاز 14 برنده شود و به نتایج دیگر و نرخ خالص دوندگی بستگی داشته باشد تا بتواند جایگاه خود را در بین چهار تیم برتر قطعی کند. در حالی که ریسک به معنای واقعی کلمه نمی تواند بالاتر رود، بازی می تواند تحت تأثیر باران باشد زیرا شهر کلکته شاهد بارش شدید باران و رعد و برق در روز جمعه بود.

پیش‌بینی روز شنبه بیان می‌کند که باغ‌های عدن می‌توانند باران شدیدی را در حدود ساعت 6 بعد از ظهر تجربه کنند.

با این حال، با شروع بازی از ساعت 19:30، وضعیت می تواند با گذشت زمان بهتر شود.

بر اساس آخرین به روز رسانی مرکز منطقه ای هواشناسی کلکته، تا ساعت 14:30 بعد از ظهر 54 درصد احتمال بارندگی وجود دارد. رعد و برق نیز توسط اداره کل پیش بینی شده بود.
Lucknow Super Giants که قرار است با پیراهن سبز و قهوه‌ای نمادین غول‌های محلی موهون باگان پوشیده شود، خود را در خانه می‌بیند و می‌خواهند جایگاه پلی‌آف خود را قطع کنند و در آخرین بازی IPL یک نایت سوار کلکته را از بین ببرند.

تیم میزبان واقعی در این مورد، KKR، نه تنها از ناامید شدن در شرایط شکایت کرده است، بلکه مشکلات آنها عمیق تر می شود، زیرا برای یافتن یک ترکیب برنده کامل در یک فصل پر از افت و خیز تلاش کرده اند و هفت شکست را تحمل کرده اند. از این هفت، چهار باخت در باغ عدن بود.
صرف نظر از ضربه زدن، که به نظر می رسد هنوز کار در حال پیشرفت است، بخش بولینگ، به خصوص بخش سرعت، تجربه بسیار کمی دارد.

در زمین بازی، آنها با برخی از تلاش ها خود را مسخره کرده اند که نشان می دهد قهرمانان دو دوره نشان داده اند که در این سطح “تعلق” ندارند.

ضربه‌زنان KKR به سادگی قادر به تطبیق با سطح در هنگام ضربه زدن اول نبوده‌اند، زیرا آنها به ترتیب در مقابل گجرات تایتانز و راجستان رویالز امتیازهای کمتر از حد نصاب 179/7 و 149/8 را کسب کردند.

با در نظر گرفتن همه چیز، CSK و SRH امتیازهای 235/4 و 228/4 را به دست آوردند که توسط KKR در همان محل قرار گرفتند.

با حسن نیت، برخی درخشش های فردی از رینکو سینگ و وارون چاکراوارتی، KKR هنوز خوش شانس هستند که توانسته اند کمپین خود را در فصل «دم گرم و نه سرد» زنده نگه دارند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله