IPL 2023: آوش خان و کایل مایرز درخشش در حالی که غول های سوپر لاکنو توانستند راجستان رویالز را با 10 ران شکست دهند

زمین به دور از مساعد بودن برای ضربه زدن بود، اما بولرها هنوز کار داشتند، و آنهایی که در Lucknow Super Giants این کار را با تلاش برای پیروزی 10 ران مقابل راجستان رویالز در IPL در روز چهارشنبه انجام دادند. با تعقیب 155، RR در 144 به مدت 6 متوقف شد زیرا بازگشت آنها به استادیوم ساوای مانسینگ پس از چهار سال با ناامیدی به پایان رسید، علیرغم اینکه در اوایل عصر با توپ توپ زدند. Jos Buttler و Yashasvi Jaiswal، بازکنان RR می‌دانستند که بازی استروک در این مسیر آسان نخواهد بود، اما آنها توانستند با سرعت دویدن مورد نیاز همگام شوند.

با این حال، LSG یک بازگشت قابل توجه را انجام داد تا در پایان برنده ظاهر شود.

جیسوال جوان با کمک چهار مرز و دو توپ 44 توپ از 35 توپ به دست آورد، در حالی که شریک افتتاحیه ارشد او باتر، 40 توپ در 41 توپ به دست آورد.

LSG قبل از اینکه بازیکن تاثیرگذار خود، آمیت میشرا را وارد عمل کند، کمی صبر کرد. و برای اولین موفقیت خود، آنها باید تا اوور دوازدهم منتظر بمانند، زمانی که جیسوال مارکوس استوینیس را به اوش خان بازیکن سوم کوتاه قد برید، که به نظر می رسید در حین انجام یک ضربه کم، دستش آسیب دیده است.

با وجود از دست دادن یک ویکت، RR همچنان روی صندلی راننده بود، اما پس از اینکه سانجو سامسون به دنبال یک مخلوط وحشتناک با باتلر از کار افتاد، وضعیت تغییر کرد. زمانی که باتلر در اوور چهاردهم به مدت 3 تا RR در 97 به RR رسید، بازی سر خود را تغییر داد.

شیمرون هتمایر در یک گذر حیاتی از بازی به دیودوت پادیکال پیوست، اما اولی در بولینگ آوش خان گرفتار شد. RR بعد از آن نتوانست کار زیادی انجام دهد.

پیش از این، کایل مایرز با 51 گل برتر بود، قبل از اینکه مارکوس استوینیس (21 توپ از 16 توپ) و نیکلاس پوران (28 بر 20) به تیم کمک کردند تا به امتیاز 154 بر 7 برسد.

ترنت بولت به طور استثنایی بولینگ کرد تا با ارقام 1-16 در چهار اور به پایان برسد، در حالی که راویچاندران اشوین نیز با توپ عالی بود و با امتیاز 2/23 از چهار بازی خود به پایان رسید.

بولت نیوزیلندی باتجربه، دو اوور درخشان ارسال کرد تا تصمیم کاپیتان RR سامسون برای اولین میدان پس از برنده شدن پرتاب را توجیه کند.

زمانی که بولت، یکی از دریانوردان پیشرو جهان برای بیش از یک دهه، وظیفه خود را به شیوه همیشگی خود انجام می‌داد، KL Rahul بی‌خبر به نظر می‌رسید و فشار ایجاد شده توسط بولر حیله‌گر به کاپیتان LSK رسید.

راهول که نمی‌توانست دست‌هایش را آزاد کند، در نهایت یک زایمان ساندیپ شارما را در هوا پخش کرد، اما جیسوال جوان این شانس را از دست داد. او در آن زمان شش ساله بود. پس از اینکه او شش دوش دیگر به مجموع خود اضافه کرد، راهول فرصتی دوباره پیدا کرد که جیسون هولدر، که معمولاً یک جفت دست ایمن دارد، پس از دویدن به عقب از اواسط آف، یک اسکاییر را رها کرد.

این هفت توپ پس از آن بود که جیسوال در انتهای توپ زنی خجالتی داشت و یک فرصت را با راهول به خوبی از دست داد.

آن دو موقعیت از دست رفته سامسون را به پایان نرساند، اما RR مجبور نشد بهای سنگینی بپردازد زیرا راهول برای یک توپ 32 متقاعد کننده 39 به میدان رفت.

راهول پس از مصرف این تعداد تحویل، دوست داشت چوب خود را در اینینگ های RR حمل کند، اما هولدر او را با یک توپ کندتر به خوبی اجرا کرد.

بولت پس از دریافت تنها دو دوش در دو اور اول و 13 ران در سومین، با کوبیدن استامپ پای آیوش بادونی، به شایستگی روی ستون ویکت قرار گرفت.

علی‌رغم فرصت‌های از دست رفته، بولرهای RR متین بودند و LSG را در 6 اور پاورپلی بدون باخت در زمینی که بهترین بازی برای ضربه زدن نبود، تا 37 نگه داشتند.

مایرز در هنگام خاموش و روشن شدن توانست مرزها را پیدا کند، از جمله پایین آمدن از زمین برای ضربه زدن طولانی مدت به یوزوندرا چاهال برای حداکثر در اوور نهم. چهار توپ بعد، راهول با دود کردن ساق اسپینر برای یک شش توپ بزرگ روی حصار عمیق میانی ویکت وارد عمل شد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله