IPL 2023: آرشدیپ سینگ اعتبار لازم را از روهیت شارما برای نمایش خیره کننده اش در برابر MI دریافت کرد

آرشدیپ سینگ پس از اینکه به دلیل ارسال بیش از حد بدون توپ در کریکت بین‌المللی مورد ترول قرار گرفت، به سبک خود بازگشت و وضعیت خود را به عنوان یکی از بهترین بول‌بازان مرگ در زمان کنونی به دست آورد. در بازی اخیر IPL مقابل هندی های بمبئی، این بازیکن 23 ساله نه تنها 16 ران از آخرین اور برای پنجاب کینگز دفاع کرد، بلکه بازی را با ارقام 4/29 به پایان رساند. آرشدیپ بازیکنانی مانند ایشان کیشان، سوریاکومار یاداو، تیلاک وارما و نهال وادهرا را کنار گذاشت، جایی که دو نفر آخر در اوور بیستم حذف شدند. این بازیکن جوان تمجیدهای زیادی از سراسر جهان دریافت کرده است، اما یکی از ستایش‌هایی که او قطعاً برای سال‌ها به خاطر خواهد داشت، از روهیت شارما، کاپیتان هندی‌های هند و بمبئی بود.

پس از بازی، روهیت همچنین از بازی بولینگ مرگ تیمش ابراز ناامیدی کرد زیرا تیمش در مجموع 109 گل در شش اور آخر را واگذار کرد.

“بله، کمی ناامید شدیم، ما اشتباهاتی را در زمین انجام دادیم که ممکن است اتفاق بیفتد، نباید زیاد به آن نگاه کنیم (در بولینگ مرگ طرف او). فقط سرمان را بالا نگه داریم، ما سه برد و سه باخت، تقریبا حتی -استیونز در حال حاضر. زمان زیادی به مسابقات باقی مانده است. ما نمی توانیم به پایین نگاه کنیم و نگران چیزهایی باشیم. بله، امروز به اوج نرسیدیم. اشتباهاتی مرتکب شدیم اما باید به عقب برگردیم و به آن نگاه کنیم. روهیت در ارائه پس از بازی گفت.

او افزود: “(روی گرین و سوریاکومار یاداو) از نحوه ضربت زدن آن دو نفر امروز بسیار خوشحالم و ما را تا آخر در بازی نگه داشتند. به آرشدیپ به خاطر نحوه بولینگ او در دو اورهای آخر افتخار می کنیم.”

آرشدیپ در یک فینال پرتنش در حالی که پنجاب کینگز با پیروزی 13 ران مقابل هندی‌های بمبئی در یک سرگرمی با امتیاز بالا در IPL در روز شنبه به راه‌های پیروزی بازگشته بود، آرشدیپ را شکست.

پس از اینکه سام کوران با 29 توپ 55، پنجاب کینگز را به امتیاز 214 بر 8 رساند، سرخپوستان بمبئی بازی را به دلیل ضدحملات خوب کامرون گرین (67 توپ از 43 توپ) و سوریاکومار یاداو (57 توپ از 26 توپ) به فینال بردند. . این دو نفر 75 توپ از 36 توپ اضافه کردند.

آرشدیپ در اور هجدهم ضربه ای قاطع زد تا آهنگ سوریاکومار را کنار بگذارد و بمبئی به 33 توپ دیگر از 15 توپ نیاز داشت و در حالی که تیلاک وارما (3) و نهال وادهرا (0) را در نظر می گرفت، یک فینال چشمگیر به پایان رساند. 4-0-29-4.

با این حال، میزبان تنها 201 را برای 6 بازی به دست آورد، زیرا آرشدیپ در تحویل های پشت سر هم، 201 را شکست و تیم های NT Tilak Verma و Nehal Wadhera را فرستاد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله