IPL 2023، Eliminator: با ضربه زدن سرخپوستان بمبئی در نهایت، Bowlers Lucknow Task Out می کنند

در نهایت واحد ضربه زدن و ورود نسبتاً دراماتیک به پلی آف IPL باعث می شود سرخپوستان بمبئی با اعتماد به نفس بیشتری در روز چهارشنبه در Eliminator در Chepauk با Lucknow Super Giants روبرو شوند. هندی‌های بمبئی از عملکرد غم انگیز خود در سال گذشته، زمانی که یکی از بدترین نمایش‌های خود در IPL را ارائه کردند، فاصله زیادی داشته‌اند. تیم تحت رهبری روهیت شارما پس از رسیدن به این نقطه در IPL 2023، پس از اینکه گجرات تایتانز با شکست دادن رویال چلنجرز بنگلور، آنها را با شکست دادن رویال چلنجرز بنگلور و پیچ فورک قهرمانان پنج‌گانه در المیناتور مقابل سوپر جاینتز به میدان رفت، می‌خواهد بهترین استفاده را ببرد. ضرب المثل “زندگی” برای رفتن به فاصله و کسب ششمین عنوان خود.

Lucknow Super Giants به خوبی می دانست که آنها در همان مرحله سال گذشته توسط RCB پس از اینکه یکی از تیم های برتر بودند حذف شدند.

آنها علیرغم غیبت کاپیتان معمولی KL Rahul یک تیم منسجم به نظر می رسند، اما روشی که Krunal Pandya با درایت منابع خود را به کار می گیرد، یک بار دیگر بسیار مهم است زیرا آنها با موفق ترین تیم IPL روبرو می شوند که به نظر می رسد پس از موفقیت چشمگیر در خط دفاعی، موجو خود را پیدا کرده است. -پایان مسابقات

نمی توان سهم کامرون گرین، بازیکن بلند قد استرالیایی را دست بالا گرفت، که یک قرن شکست ناپذیر را پشت سر گذاشت تا به MI کمک کند تا آخرین بازی لیگ خود را در برابر سانرایزرز حیدرآباد، قبل از اینکه GT RCB را شکست دهد، برد.

گرین (381 دوش)، به همراه یک سوریاکومار یاداو (511 دوش، یک قرن، چهار دهه پنجاه)، کاپیتان روهیت (313) و ایشان کیشان (439)، در هنگام مقابله با ال‌جی‌اس در این مسابقه، نقش‌های کلیدی آنها خواهند بود. -درگیری بمیر

با قرار گرفتن پازل بمبئی در نهایت، توپ گیران LSG متوجه خواهند شد که در صورت شروع، وظیفه دارند تا افرادی مانند Rohit و Co. را مهار کنند.

در اینجا، Ravi Bishnoi که می‌چرخد، نقش بزرگی را ایفا خواهد کرد، اگر تیم امیدوار باشد که MI را کنترل کند.

بیشنوی (16 ویکت از 14 مسابقه) توپ انداز پیشرو برای LSG بوده است و او می تواند کاپیتان کرونال توپ زنی شود. اما برای افرادی مانند نوین الحق و آوش خان، علاوه بر خود کرونال و آمیت میشرا کهنه کار، نیز مهم است.

LSG دیده است که MI در مرحله مقدماتی و در مرحله مقدماتی به سمت چنای سوپر کینگز رفته است. آنها می خواهند از این کاستی سوء استفاده کنند و طرفی را که در غیاب جاسپریت بومرا و جوفرا آرچر در تلاش برای انجام یک حمله بولینگ با سرعت مناسب بوده است، انکار کنند.

ضربات LSG علیرغم غیبت راهول بسیار تاثیرگذار بود و آنها به راحتی با مارکوس استوینیس (368 دوش، 14 مسابقه) با ضربه بزرگ خود به مرحله پلی آف راه یافتند.

کایل مایرز (361 دوش) و نیکلاس پوران (358) استعداد کارائیب را به ارمغان آورده اند و چرخ دنده های حیاتی در عملکرد LSG بوده اند. نحوه عملکرد آنها در Chepauk، که اغلب زمین های کند را پرتاب می کند، بر نتیجه مسابقه تأثیر دارد.

مایر در شکست LSG مقابل CSK در اوایل مرحله لیگ، قبل از اینکه چرخ ها از بین بروند، به خوبی بازی کرده بود. اگر او بتواند تیم را به یک شروع سریع برساند، نیمی از کار است.

هموطن او پوران هند غربی نقش بزرگ تری در میانه بازی خواهد داشت و با توجه به اینکه او در فرم خوبی بوده است، شانس های خود را دوست دارد.

سرخپوستان بمبئی مایلند از تجربه پیوش چاولا – قهرمان بعید در بخش بولینگ با 20 ویکت تا کنون – استفاده کنند، در حالی که جیسون بهرندورف (14) هر زمان که فراخوانده شده، کار شایسته ای انجام داده است. ارزش آن‌ها برای کناره‌ها را نمی‌توان بیش از حد مورد تاکید قرار داد، بیشتر در یک بازی کرانچ.

Lacknow Super Giants: کرونال پاندیا (ج)، آیوش بادونی، کاران شارما، مانان ووهرا، کوئینتون د کوک، مارکوس استوینیس، کریشناپا گاوتهام، دیپاک هودا، کایل مایرز، آوش خان، محسن خان، مارک وود، مایانک یداو، راوی بیشنوی، نیکلاس پوران، تاکور، روماریو شپرد، دانیل سامس، آمیت میشرا، پراک منکاد، سواپنیل سینگ، نوین الحق، یودهویر چارک و کارون نیر.

سرخپوستان بمبئی:روهیت شارما (ج)، کریس جردن، ارشد خان، جیسون بهرندورف، دیوالد برویس، پیوش چاولا، تیم دیوید، راگاو گویال، کامرون گرین، ایشان کیشان (هفته‌انه)، دوان جانسن، کریس جردن، کومار کارتیکا، آکاش مادوال، رایلی مردیث شمس مولانی، راماندیپ سینگ، ساندیپ واریر، هریتیک شوکین، تریستان استابس، آرجون تندولکار، تیلاک ورما، ویشنو وینود، نهال وادهرا، سوریاکومار یاداو.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله