IPL 2023، CSK در مقابل PBKS: مردان MS Dhoni در مقابل Shikhar Dhawan And Co. In Battle of ‘Kings’ Start Favorites

چنای سوپر کینگز در بازی IPL مقابل پنجاب کینگز به عنوان تیم های مورد علاقه با اسپین بولرها که انتظار می رود نقش بزرگی در برنامه تیم میزبان بازی کنند، در روز یکشنبه خواهد رفت. هر دو تیم پس از شکست در بازی های قبلی خود وارد بازی می شوند. در حالی که CSK با 32 ران در مقابل راجستان رویالز شکست خورد، PBKS با 56 ران مغلوب لاکنو سوپر جاینت شد. CSK، با این حال، خوشحال خواهد شد که به راحتی به خانه بازگردد، جایی که اسپین پادشاه است و کاپیتان زیرک آنها MS Dhoni به دنبال خفه کردن ضربات PBKS خواهد بود. یک CSK بلند پرواز در جیپور کمین کرد که ضربات کمین کمین کردند و 203 را برای پیروزی مقابل رویالز تعقیب کردند.

واحد ضربه زدن CSK که در حال انجام است، نمی تواند کاملاً در برابر RR حرکت کند. بازکن دوون کانوی، که در بهترین فرم بوده است، لنگ زد.

به غیر از کانوی، روتوراج گایکواد و آجینکیا راهانه، بازیکن کلیدی CSK بوده‌اند، در حالی که شیوام دوب نشان داده است که قادر به گلزنی سریع است.

عدم دویدن راویندرا جادجا برای اندیشکده CSK نگران کننده خواهد بود، اما همه کاره با بولینگ و فیلدینگ باشکوه خود آن را جبران می کند.

همه نگاه ها به Dhoni خواهد بود، که ظاهراً در حال دویدن خداحافظی است و اگر کاپیتان طلسم حتی چند بار تحویل دهد، جمعیت خوشحال خواهند شد.

زمانی که رویالز در حال خشم بود و ماهیس تیکشانا و راویندرا جادجا بلافاصله توانستند جلوی جریان دویدن را بگیرند، دونی به اسپینرهای خود روی آورد.

یکشنبه بیاید، کاپیتان بار دیگر به اسپینرهای خود تکیه خواهد کرد تا توپ را بچرخاند و حریف را از بین ببرد. CSK احتمالاً به حمله چرخشی سه جانبه خود از Jadeja، Theekshana و Moeen Ali ادامه خواهد داد.

در دپارتمان سرعت، توشار دشپنده با 14 ویکت، البته با نرخ اقتصادی 12.57، در غیاب دیپاک چهار آسیب دیده دست خود را بالا برده است و به دنبال بهترین عملکرد خود است در حالی که آکساه سینگ جوان و متیشا پاتیرانا به دنبال آن خواهند بود. یک نمایش بهبود یافته

CSK تیمی نیست که تغییرات زیادی ایجاد کند و این احتمال وجود دارد که بن استوکس، سردار آزمون انگلیس، که از مصدومیت بهبود یافته و او را برای برخی بازی‌ها دور نگه داشته، دوباره نیمکت نشین شود.

از سوی دیگر، پادشاهان پنجاب برای ثبات تلاش کرده اند و بازگشت کاپیتان شیخار داوان در روز جمعه به هدف تیم کمک نکرد.

در مقابل یک هدف دلهره آور، ضربات PBKS با سرعت مناسبی به گل رسیدند و تمام تلاش خود را برای رسیدن به 200 انجام دادند، اما نتوانستند از روی خط دفاع کنند. آنها وظیفه خود را در برابر CSK که دارای چرخش سنگینی است، کوتاه خواهند کرد.

بالاترین رتبه شامل داوان، پرابهسیمران سینگ و آثاروا تاید باید راه بیفتد در حالی که لیام لیوینگستون هنوز به جایگاه خود نرسیده و امتیاز بزرگی کسب نکرده است.

سام کوران در مقابل سرخپوستان بمبئی پیشتاز بود و سهم او با چماق و توپ کلیدی برای تیم است.

پیسرهای آرشدیپ سینگ و کاگیسو رابادا که توسط باتترهای LSG به نظافتچی ها برده شدند، باید به سرعت جمع شوند.

طلسم راهول چهار در اورهای میانی نیز در پیست چنای که معمولاً کند و کم است بسیار مهم است.

تیم ها (از): چنای سوپر کینگز: ماهندرا سینگ دونی (کاپیتان و هفته دوم)، دوون کانوی، روتوراج گایکواد، آمباتی رایودو، معین علی، بن استوکس، راویندرا جادجا، آجینکیا رهانه، سیساندا ماگالا، شیوام دوبه، دواین ماندالیوس، آهای ، نیشانت سیندو، راجواردان هانگارگکار، میچل سانتنر، سوبهارنشو سناپاتی، سیمارجیت سینگ، ماتیسا پاتیرانا، ماهش تیکشانا، باگات ورما، پراشانت سولانکی، شیخ رشید، توشار دشپنده.

پادشاهان پنجاب: شیخار داوان (کاپیتان)، آرشدیپ سینگ، بالتج سینگ، راهول چهار، سام کوران، ریشی داوان، ناتان الیس، گورنور برار، هارپریت برار، هارپریت سینگ، ویدواث کاوراپا، لیام لیوینگستون، موهیت راتیه راتهی سو، پراباد ، بانوکا راجاپاکسا، ام شاهرخ خان، جیتش شارما (هفته دوم)، شیوام سینگ، متیو شورت، سیکاندار رازا، آثاروا تاید.

(شروع مسابقه از ساعت 15:30).

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله