IPL 2023، به‌روزرسانی‌های امتیاز زنده CSK VS SRH: SunRisers Hyderabad با چالش Chennai Super Kings در Chepauk روبرو می‌شود

به‌روزرسانی‌های زنده CSK VS SRH، IPL 2023: نقطه برتر چشمی CSK تحت رهبری MS Dhoni.© BCCI/IPL

به‌روزرسانی‌های زنده IPL 2023، CSK vS SRH: چنای سوپر کینگز در بازی شماره 29 IPL 2023 روز جمعه در استادیوم MA Chidambaram، چنای میزبان سان رایزرز حیدرآباد است. در حالی که واحد ضربه زنی CSK در حال یافتن دوش ها بوده است، بولرها ناسازگار بوده اند و کمتر از حد خود به میدان می روند. از سوی دیگر، SRH انتظار دارد که واحد ضربه زدن آنها کلیک کند و مسئولیت بر عهده کاپیتان آیدن مارکرام خواهد بود تا به این مناسبت برسد. اگر حیدرآباد امیدوار است که اپلکارت CSK در Chepauk را بر هم بزند، دیگر تیم‌ها در ترکیب باید تقویت شوند. (کارت امتیاز زنده | جدول امتیازات IPL)

در اینجا به‌روزرسانی‌های امتیاز زنده مسابقه IPL 2023 بین CSK و SRH، مستقیماً از چنای آمده است:

  • 16:25 (IST)

    CSK vs SRH Live: امید CSK برای افزایش بن استوکس

    CSK امیدوار است که ستاره همه جانبه آنها، بن استوکس، در نهایت پس از بهبودی از مصدومیت خود در هنگام بازی با SRH، به میدان برود. استوکس که از ناحیه انگشت پا آسیب دید و سه بازی IPL را از دست داد، پس از به دست آوردن آمادگی جسمانی در روز چهارشنبه در تمرین تور شرکت کرد و برای انتخاب در دسترس است.

  • 16:15 (IST)

    خوش آمدید بچه ها

    سلام به همه، به وبلاگ زنده مسابقه شماره 29 IPL 2023 خوش آمدید. SunRisers Hyderabad امشب در Chepauk با چالش Chennai Super Kings روبرو خواهد شد. برای همه به‌روزرسانی‌های زنده در ارتباط بمانید!

موضوعات ذکر شده در این مقاله