IPL 2020 Final، MI vs DC: Rohit Sharma بعد از MS Dhoni برای انجام 200 مسابقه IPL به بازیکن دوم تبدیل می شود

IPL 2020 Final، MI vs DC: بازیکن دوم روهیت شارما بعد از MS Dhoni برای حضور در 200 مسابقه IPL

IPL 2020 Final، MI vs DC: Rohit Sharma روز سه شنبه دویستمین مسابقه IPL خود را انجام داد.© BCCI / IPL


روهیت شارما ، کاپیتان سرخپوستان بمبئی ، دومین بازیکن پس از MS Dhoni شد که 200 بازی در لیگ برتر هند انجام داد ، زیرا در فینال IPL 2020 روز سه شنبه در مقابل پایتخت های دهلی به میدان رفت. روهیت از زمان تاسیس خود در سال 2008 بخشی از IPL بوده و فقط برای دو امتیاز بازی کرده است. او سفر IPL خود را به عنوان یک بتسمن مرتبه متوسط ​​با شارژرهای Deccan دیگر که از کار افتاده اند آغاز کرد و در سال 2009 موفق شد عنوان قهرمانی IPL خود را با آنها بدست آورد.

اخبار

روهیت شارما در سال 2013 به عنوان کاپیتان سرخپوستان بمبئی منصوب شد و تاکنون در 116 مسابقه هدایت آنها را بر عهده داشته است ، 67 پیروزی و 47 بازی را باخته است. وی 60 درصد از مسابقاتی را که هدایت هندی های بمبئی است برده است و این باعث می شود او در بین بازیکنانی که بیش از 5 مسابقه تیم های IPL را هدایت کرده اند ، در رده های بالاتر قرار گیرد.

وی در مدت حضورش در هند بمبئی ، آنها را به چهار عنوان IPL راهنمایی کرده است. جالب اینجاست که Rohit پنج بار به فینال IPL رسیده بود و هر بار پیروز میدان بود.

روهیت شارما با چهار عنوان قهرمانی و پنج عنوان كلی موفق ترین بازیکن تاریخ IPL از نظر قهرمانی است و اگر سرخپوستان بمبئی در اولین دیدار فینالیست های دهلی پایتخت در جدال اجلاس سه شنبه ، برنده شود ، او یک بار دیگر فرصت دارد که برتری خود را بیشتر کند. .

تبلیغ شده

روهیت جدا از مهارت های رهبری خود ، در لیگ ثروتمند پول نقد نیز یک گلزن قدرتمند بوده است. او در بین افراد منتخبی است که بیش از 5000 ران در تاریخ IPL به ثمر رسانده است. روهیت با 5162 دویدن از 194 نوبت ، پنجمین لیست در لیست بهترین گلزنان تاریخ است که توسط کاپیتان هندی ویرات کوهلی ، 5878 زیر کمربندش ، هدایت می شود.

روهیت شارما با ضربات 130.58 یک قرن و 38 نیم قرن را به ثمر رسانده است. فصل فعلی او با برخی از نگرانی های مصدومیت روبرو شده است که باعث شده او چند بازی در لیگ را از دست بدهد. در 12 مسابقه ، او فقط 264 دوش را انجام داده است اما فینال این فرصت را برای او فراهم می کند تا اثری از این دوره از مسابقات باقی بگذارد.

مباحث ذکر شده در این مقاله