IPL 2020 Final، MI vs DC: Michael Vaughan می گوید Rohit Sharma باید کاپیتان هند در T20I باشد

فینال IPL 2020: مایکل وان می خواهد

فینال IPL 2020: روهیت شارما هندی های بمبئی را به عنوان مثال هدایت کرد و آنها را به عنوان 5 رساند.© BCCI / IPL


سرخپوستان بمبئی برای حفظ عنوان خود در فینال IPL 2020 نمایش بزرگی را به نمایش گذاشتند و در یک کار یک طرفه در استادیوم بین المللی کریکت دبی با پنج ویکت پایتخت دهلی را شکست دادند. تنها چیزی که شاید سرخپوستان بمبئی نرفت ، تلنگر سکه بود اما بعد از آن هرچه لمس کردند به طلا تبدیل شد. در ابتدا ، ترنت بولت شروع فوق العاده ای به آنها کرد تا در دو بازی اول خود دو ویکت را انتخاب کنند و به دنبال آن کاپیتان روهیت شارما با هدایت مثال زدن و به ثمر رساندن نیم قرن بازی را از دهلی که اولین فینال خود را بازی می کردند برد. مایکل واگن ، کاپیتان سابق انگلیس که از عملکرد غالب بمبئی و مهارت های رهبری روهیت متأثر شده بود ، گفت که باید “او را در کوتاه ترین قالب به عنوان کاپیتان تیم هند درآورد” زیرا او یک “مدیر عالی مرد” است و “می داند چگونه در بازی های T20 برنده شود”

اخبار

“بدون س Rال Rohit Sharma باید کاپیتان T20 هند باشد. مدیر و رهبر برجسته مرد .. و او دقیقاً می داند که چگونه در بازی های T20 برنده شود … این همچنین به ویرات فرصت می دهد نفس بکشد و فقط بازیکن باشد. برای همه تیم های دیگر در سراسر جهان .. # IPL2020 ، “کاپیتان سابق انگلیس نوشت.

وی همچنین در توییت خود نوشت این تیم بمبئی آنقدر کیفیت دارد که اگر در جام جهانی T20 بازی کند به عنوان یک قهرمان ظاهر می شود. در توئیت Vaughan آمده است: “من حساب می کنم کهmipaltan برنده جام جهانی T20 خواهد بود …. # Justustaying # IPL2020final.”

سرخپوستان بمبئی با کسب رکورد عنوان پنجم عنوان IPL خود را به دست آوردند تا اختلاف بین آنها و MS Dhoni’s Chennai Super Kings که سه بار برنده این رقابت هستند ، بیشتر شود.

بمبئی همچنین پس از CSK به تیم دوم تبدیل شد که با موفقیت از عنوان خود دفاع کرد. سال گذشته ، آنها لباس مستقر در چنای را فقط با یک دوش شکست داده بودند اما فینال امسال کاملا یک طرفه بود.

Rohit Sharma با تعقیب 157 برای پیروزی ، با خفاش بازی کرد و 68 گل از 51 توپ را به ثمر رساند ، در حالی که بازیکنان دیگر در اطراف او جنگ کردند. ایشان کیشان ، که در این فصل افشاگری کرده است ، با نتیجه 33 بر 19 به سود خود گلزنی کرد تا معامله را به پایان برساند.

مباحث ذکر شده در این مقاله