IPL 2020 Eliminator، SRH vs RCB: Kane Williamson، Jason Holder Star As SunRisers Hyderabad Beat Royal Challengers Bangalore توسط 6 ویکت برای ورود به مقدماتی 2


کین ویلیامسون ، جیسون هولدر آرامش خود را حفظ کرد و SunRisers حیدرآباد را به پیروزی 6 برد مقابل Royal Challengers Bangalore در IPL 2020 Eliminator در ابوظبی در روز جمعه راهنمایی کرد. SRH با تعقیب نسبتاً کم در ابوظبی شروع ضعیفی داشت زیرا درب بازکن Shreevats Goswami برای اولین بار توسط محمد سراج به سمت اردک عزیمت کرد. پس از اخراج ، دیوید وارنر (17 از 17 توپ) و مانیش پاندی (24 از 21 توپ) بازی خود را انجام دادند و یک جایگاه 41 دوشی را برای ویکت دوم بخیه زدند. اخراج بحث برانگیز وارنر در حالی که تیمشان به دنبال اتمام یادداشت قدرتمند بود ، RCB را در بازی نهایی در پایان Powerplay به بازی برگرداند. سراج وارنر را برای اتاق و توپ بسیار نزدیک به خفاش و دستکشش تنگ کرد اما داور مسابقه در زمین بی تأثیر بود. کوهلی این تصمیم را به چالش کشید و داور تلویزیون پس از بررسی بازپخش ها از همه زاویه های ممکن ، به نفع RCB حکم داد و وارنر را شوکه کرد.

اخبار

مانیش پندی نتوانست قلعه را برای مدت طولانی نگه دارد و پس از 24 بازی خوب ، با سه چهار ضرب و حداکثر یک مکان را ترک کرد. او سعی کرد دیر تحویل آدام زامپا را قطع کند اما آن را خیلی نزدیک به دی ویلیرز گرفت که برای رسیدن به دوره ابتدایی خود یک ضربه خوب را به دست آورد. پریام گارگ هم سریع سقوط کرد که باعث تعادل بازی شد.

سپس کین ویلیامسون و جیسون هولدر بازی را عمیق کردند و RCB را با ایستادن بدون شکست 65 دوش برای ویکت پنجم از بازی خارج کردند. ویلیامسون برای پنجاه سالگی سخت زحمت کشید اما نتیجه خوبی به دست آمد که تیمش در سمت راست نتیجه به پایان رسید. او از هولدر حمایت شایسته ای دریافت کرد و تحت فشار برخی از مرزهای مهم را شکست. او با 24 توپ خارج از 20 توپ ، با کمک سه مرز به پایان رسید.

پیش از این ، وارنر پیروزی را بدست آورد و در یک مسابقه حذفی کاسه را انتخاب کرد. RCB دستور باز بودن آنها را آزمایش كرد ، كاپیتان ویرات كوهلی را برای افتتاحیه ارسال كرد اما نتیجه معكوس داشت زیرا او در دومین بار به هولدر رفت و تلاش كرد تا نگاهی به پاك كردن پا بیندازد اما در نهایت یک صبر ساده را به نگهدارنده ویکت تحویل داد.

RCB در مرحله چهارم یک ضربه بزرگ دیگر متحمل شد زیرا Devdutt Padikkal ، گلزن برتر آنها نیز ارزان حرکت کرد و به هولدر رسید.

آرون فینچ ، که برای اولین بار در این فصل در شماره سه می جنگد ، با AB de Villiers دست به دست هم داد تا دوره های RCB را دوباره بسازد. این دو نفره به آرامی ضرب و شتم کردند که به بولرهای SRH اجازه می داد بر بازی تسلط پیدا کنند.

تبلیغ شده

شهباز ندیم در حالی که در یازدهمین بار فینچ را برکنار کرد ، مشارکت را شکست. معین علی یک شب برای فراموشی داشت که به اردک طلایی رفت و در همان لحظه یک ضربه آزاد را زد. RCB از طریق De Villiers بانکداری می کرد تا آنها را به مرگ کامل SRH برساند که بر اثر متخصص T Natarajan این امیدها را از بین برد و de Villiers را با یک کارمند عالی تمیز کرد. نمایش عالی بولینگ های SRH به این معنی بود که شاگردان ویرات کوهلی فقط می توانند 7/131 را از 20 گرایش خود مدیریت کنند.

SRH اکنون در مرحله مقدماتی 2 در ورزشگاه شیخ زاید ، ابوظبی در 8 نوامبر به مصاف پایتخت های دهلی می رود.

مباحث ذکر شده در این مقاله