IPL 2020: AB de Villiers از هواداران RCB پس از باخت به SRH در Eliminator عذرخواهی کرد


Royal Challengers Bangalore (RCB) پس از باخت شش ویکت به SunRisers Hyderabad در Eliminator در روز جمعه ، برای آخرین بار پس از خروج از IPL 2020 ، یک ویدیو را از داخل رختکن به اشتراک گذاشت. در حالی که اکثر شکارچیان RCB در برابر یک حمله بولینگ SRH با کیفیت مبارزه می کردند ، AB de Villiers در یک موقعیت دشوار قد بلند ایستاد و یک نیم قرن سنگین را به ثمر رساند. او برای RCB بهترین گلزنی را به ثمر رساند و با به ثمر رساندن 56 توپ ، 43 توپ را از دست داد تا تیمش در موقعیت 7/131 قرار گیرد. پس از شکست ، د ویلیر از همه هواداران برای پشتیبانی در طول مسابقات تشکر کرد و همچنین گفت “متاسفم” که همه راه را نرفته است.

اخبار

“یک کارزار به یاد ماندنی به یک نتیجه ناامیدکننده خاتمه یافت ، اما بازیکنان RCB لحظات آخر حضور در رختکن را قبل از پرواز از دبی خوشحال می کنند. PS: پس از حدود 80 روز متوالی ، این آخرین ویدیوی 9 صبح ما برای # IPL است ، “RCB هنگام به اشتراک گذاری ویدیو توییت کرد.

کاپیتان سابق آفریقای جنوبی ، که سومین گلزن برتر این فصل بود ، گفت که آنها “بهترین ضربه” خود را به ثمر رسانده اند و با بسیاری از امتیازات مثبت به بیرون رفتند. دی ویلیرز از 15 مسابقه 454 دوش به ثمر رساند ، و با کمک پنج پنجاه و پنجم با ضربات 158.7.

“از همه هواداران RCB ما ، از حمایت شما بسیار سپاسگزارم. کاش شما بچه ها در طول مسابقات اینجا بودید ، ما می توانستیم با کمی حمایت از شما در ورزشگاه این کار را انجام دهیم اما اینطور نبود. امیدوارم دفعه دیگر. با عرض پوزش از اینکه همه راه را نرفته ایم. ما بهترین نتیجه را به ما دادیم و بسیار سرگرم شدیم. بسیاری از نکات مثبت وجود دارد که ما را به جلو سوق خواهیم داد. بسیار ممنونم که از ما حمایت می کنید و همیشه پشت سر ما هستید ، “دی ویلیرز در ویدئوی بارگذاری شده روی دسته توئیتر RCB گفت.

کاپیتان ویرات کوهلی خطاب به هم تیمی های خود پس از باخت ، گفت که روش تیم تا پایان جنگ چیزی است که آنها می توانند به آن افتخار کنند و با توجه به نکات مثبت در فصل بعدی.

وی همچنین از کارمندان پشتیبانی ، به ویژه مربیان برای ایجاد “ساختار درخشان” تشکر کرد.

“من فکر می کنم که ما یک کریکت ثابت خوب بازی کردیم و در قسمت عقب سقوط کردیم. احتمالاً بهترین بازی کریکت ما از آن بازی بمبئی به بعد که در اینجا بازی کردیم (ابوظبی) بازی نکردیم. دوست داشتم حتی بیشتر از این هم پیش بروم و من طرفداران را می شناسم واقعاً می خواست که ما بیشتر جلو برویم. اما برخی از نکات مثبت در این فصل ، بچه هایی مانند Devdutt (Padikkal) برای تیم قدم می گذارند و یک فصل عالی را به عنوان یک افتتاحیه برگزار می کنند. Siraj پس از یک فصل سخت سال گذشته به خوبی بازگشت. که قطعاً می توانیم پیش ببریم “، کهلی گفت

تبلیغ شده

آرون فینچ ، که برای چندین امتیاز در IPL بازی کرده است ، گفت که این “بهترین گروه” ای است که او در لیگ غنی از پول نقد عضو بوده است.

کاپیتان محدود کننده استرالیا گفت: “تا حد زیادی بهترین گروهی که در IPL عضو آن بوده ام. بودن بسیار نزدیک به هم بودن ، در حباب بودن همه ما را مجبور کرد که واقعاً نزدیک و واقعاً محکم باشیم ، این یک تجربه شگفت انگیز بود.” .

مباحث ذکر شده در این مقاله