IPL 2020: کریکت انگلیس RCB را با نقل قول ویروسی “قطعاً نه” از MS Dhoni


Royal Challengers Bangalore (RCB) جمعه شب پس از باخت مقابل SunRisers Hyderabad (SRH) در Eliminator از دور IPL 2020 حذف شد. روند بدون پیروزی RCB در لیگ برتر هند (IPL) با این تیم ادامه یافت اما هنوز جایزه آرزو شده را بدست نیاورد. الکساندرا هارتلی ، کریکت کریکت تیم زنان انگلیس که به نظر می رسد طرفدار RCB است ، در توییتر ابراز ناامیدی از خروج این تیم کرد. او ، با این حال ، یک سوال تکان دهنده داشت ، یکی از بسیاری از طرفداران RCB می پرسند – “آیا ما هرگز یک عنوان را خواهیم گرفت؟”

اخبار

در حالی که بسیاری از طرفداران RCB با هارتلی ، هم تیمی وی در انگلیس همذات پنداری می کردند ، کیت کراس تصمیم گرفت کمی سرگرم شود.

در پاسخ به هارتلی “آیا ما هرگز عنوانی خواهیم برد؟” پست ، کراس با ارسال تصویری از MS Dhoni با پیراهن CSK ، با کلمات “قطعاً نه” روی آن شلیک کرد.

هنگام پرتاب بازی Chennai Super Kings در آخرین بازی IPL 2020 ، دنی موریسون ، مفسر از دهونی پرسید ، “آیا این آخرین بازی شما با رنگ زرد است؟” سرپرست CSK سریع پاسخ داد و یک پاسخ دو کلمه ای قاطع داد – “قطعاً نه”.

پاسخ قاطع Dhoni در اینترنت منتشر شد و اکنون حتی به صورت یک الگوی رفتاری درآمده است.

اگرچه برای RCB این مسئله خنده آور نیست. این تیم هنوز موفق به کسب عنوان IPL نشده است و این باید برای کاپیتان کوهلی ، مدیریت تیم و مالکان ناامید کننده باشد.

تبلیغ شده

این فصل RCB نیمه اول درخشانی داشت و در بیشتر مسابقات IPL 2020 تیمی بود که می توانست همراه با سرخپوستان بمبئی و پایتخت های دهلی شکست بخورد. با این حال ، در پایان ، نتایج بدتر شد و چهار باخت متوالی آنها را در آستانه قرار داد.

با این وجود ، آنها به مرحله حذفی Net Run-Rate (NRR) راه یافتند ، دور از تیم که در یک مرحله غیرقابل شکست به نظر می رسید. پایان نیز ناامیدکننده بود زیرا ترکیب مهم خفاش نتوانست در مهمانی مهمانی حاضر شود ، به این معنی که RCB در پنج شکست مستقیم از مسابقات خارج شد.

مباحث ذکر شده در این مقاله