IPL 2020: لحظه هوادار نامزد یوزوندرا چاهل ، نامزد Dhanashree Verma با RCB Star AB de Villiers. عکسها را ببینید


هنگامی که سفر IPC 2020 Royal Challengers Bangalore (RCB) به پایان رسید ، نامزد Yuzvendra Chahal ، Dhanashree Verma ، در اینستاگرام شرکت کرد و چند عکس را با ستاره جنگنده AB de Villiers به ​​اشتراک گذاشت. Danaashree هنگام به اشتراک گذاشتن تصویر ، احساساتی را که هنگام معرفی برای اولین بار با دی Villeers و دیگر ستاره های RCB تجربه کرده بود ، به یاد آورد و نوشت که این لحظه را برای “یک عمر” گرامی خواهد داشت.

اخبار

RCB که هرگز موفق به کسب عنوان IPL نشده اند ، مبارزات خود را با توجه به اینکه در پنج مسابقه باخت ، از جمله مسابقه Eliminator روز جمعه مقابل SunRisers حیدرآباد ، از دست داده بودند ، با یک یادداشت ناراحت کننده به پایان رسید. علی رغم ابتکارات سخت و سخت De Villiers ، RCB فقط می توانست 7/131 را در اولین دوره هایی که SRH با شش ویکت در دست داشت ، مدیریت کند.

Danaashree به غیر از عکس با De Villers ، تصویری از نامزد خود Yuzvendra Chahal را نیز به اشتراک گذاشت که یک پیراهن امضا شده با امضای De Villiers را در دست دارد.

“رفتن به این قاب و یک عمر گرامی داشتن آن. @ abdevilliers17 از شما به خاطر داشتن بهترین فرد در این سفر متشکرم. من بسیار خوشحالم که در کنار چنین افسانه هایی هستم. هنوز هم اولین باری که به شما معرفی شدم ، لرزها و پروانه هایی که احساس کردم در بالاترین سطح و تعداد بی شماری از شب ها است که کنار هم نشسته اند و می توانند چیزهای زیادی از شما بیاموزند. “

یوزوندرا چاهال یکبار دیگر پیشتاز کشتی بولینگ RCB شد و با انتخاب 21 ویکت از 15 بازی ، فصل را به عنوان موفق ترین بولر خود به پایان برد.

Dhanashree با تمجید از نامزد خود نوشت: “@ yuzi_chahal23 من بسیار افتخار می کنم به آنچه انجام می دهی و احترامی که برای این قبیل افسانه ها کسب کرده ای. از بزرگترین فرصتی که به من دادی سپاسگزارم”.

تبلیغ شده

وی افزود: “كلمات واقعاً برای بیان سفر من با RCB كافی نیستند. ارسال این تصویر اما گرفتن خاطرات شگفت انگیز با من. خدا را شكر. من همیشه سپاسگزار خواهم بود.”

RCB کار خود را با یادداشتی روشن آغاز کرده بود و از 10 مسابقه اول هفت پیروزی کسب کرده بود و امید هواداران را برای حضور در مسابقات کامل کرد. با این حال ، بازیکنان بخاطر پایان مسابقات به بخار افتادند. اما علی رغم از دست دادن چهار بازی گذشته خود در لیگ ، آنها به نوعی موفق شدند به دلیل خالص نرخ بهتر خود در مرحله پلی آف صعود کنند.

مباحث ذکر شده در این مقاله