IPL 2020: سونیل گاواسکار در خروج RCB می گوید ویرات کوهلی نمی تواند استانداردهای بالایی را که با خفاش تعیین کرده مطابقت دهد


کاپیتان پیشین هند ، سونیل گاواسکار ، تا حدی عدم موفقیت سلطنتی چلنجرهای بنگلور در IPL 2020 را به عدم توانایی کاپیتان ویرات کوهلی در مطابقت با استانداردهای بالای خود با خفاش نسبت داده است. RCB روز جمعه پس از شش شکست در دیدار با SunRisers حیدرآباد قهرمان سابق در ابوظبی از دور مسابقات کنار رفت.

اخبار

گاواسکار به پخش کننده ورزش استار گفت: “با نگاه کردن به استانداردهای بالایی که برای خودش تعیین می کند ، شاید او بگوید که کاملاً منطبق نبوده و این یکی از دلایلی است که RCB قادر به گذراندن آن نیست.”

“… زیرا وقتی او در آن مسابقه های بزرگ همراه با AB de Villiers نتیجه می گیرد ، آنها امتیازات بزرگی دارند.”

کوهلی در 15 مسابقه با سرعت 121.35 کمی بیش از 450 دوش انجام داد و تیمش غالباً برای بازی در پست های میانی تلاش می کرد.

افسانه خفاش اشاره کرد که بولینگ RCB از قدرت شلیک کافی برای به چالش کشیدن مخالفان و پیروزی برخوردار نیست.

“اگر چیزی باشد ، بولینگ آنها همیشه نقطه ضعف آنها بوده است. حتی در حال حاضر ، در این تیم خاص ، آنها یک آرون فینچ ، بازیکن خوب T20 ، Devdutt Padikkal جوان ، که خوب شروع کرد و سپس Virat Kohli و AB de Villiers به ​​دست آوردند ، پس شما واقعاً ساخته اید ، “اضافه کرد.

گاواسکار همچنین بر این باور بود که RCB باید بازیکنی را پیدا کند که بتواند نقش نهایی را بازی کند و پیشنهاد کرد که Shivam Dube بتواند در آن نقش جای بگیرد.

“من فکر می کنم در جایی که آنها باید کمی فکر کنند این است که به شیوام دوب نقش مناسب را بدهند. Dube پایین رفته و Sundar بالا و پایین شده است.

تبلیغ شده

“اگر به او نقشی داده شود ، و به او گفته شود كه به آنجا برود و توپ را كتك بزند ، این ممكن است به او كمك كند. او الان گیج شده است. اگر آنها بتوانند یك بازیکن مستحكم را در شماره 5 بدست آورند ، این امر فشار د ویلیرز و ویرات ، “اظهار داشت گاواسکار.

شکست در برابر SRH پنجمین شکست RCB در دور باخت بود زیرا آنها پس از یک شروع قدرتمند که در آن از 7 مسابقه هفت برد داشتند ، پیروزی را از دست دادند.

مباحث ذکر شده در این مقاله