IPL 2020: تام مودی سرمایه های دهلی را با انتقاد از معاملات Trent Boult به سرخپوستان بمبئی مورد انتقاد قرار می دهد


تام مودی مربی سابق سانریسرز حیدرآباد (SRH) و کریکت کریکت استرالیایی سابق به دلیل معامله بازیکن ترنت بولت از نیوزیلند به عنوان مدافع عنوان قهرمانی هندی های بمبئی ، در پایتخت های دهلی با شلاق برخورد کرد. بولت بهترین بازیکن دهلی در لیگ برتر هند 2018 (IPL) بود. بولر تند و سریع بازوی چپ از زمان 14 بازی 18 ویکت را بدست آورد زیرا امتیاز نهایی مستقر در دهلی در مسابقه نمایش به مقام آخر رسید.

اخبار

بولت در سال 2019 IPL بازی های زیادی انجام نداد و در نوامبر سال گذشته و قبل از حراج IPL به سرخپوستان بمبئی معامله شد.

این حرکت توسط پایتخت های دهلی دوباره آنها را آزار داده است زیرا پیور کیوی با چندین نمایش چشمگیر به یک چرخ کلیدی در چرخ بولینگ سرخپوستان بمبئی تبدیل شده است ، آخرین بازی مقدماتی 1 برابر دهلی است.

بولت ، که 22 نسخه در سیزدهمین دوره IPL انتخاب کرده است ، سفارش برتر حق انتخاب در مقدماتی 1 را انتخاب کرده و در همان مرحله دو ویکت را انتخاب کرده است.

“برای من ، این یک حرکت خارق العاده بود. و من می دانم که در آن مرحله در آن تجارت ، آنها نمی دانستند که مسابقات به امارات منتقل می شود. اما حتی در این صورت ، ترنت بولت در بمبئی کشنده خواهد بود زیرا یک مکان است که در آن توپ می چرخد ​​، “مودی به ESPNCricinfo گفت.

کریکتوریست سابق ، وقتی صحبت از بولینگ در این بازی قدرتمند است ، بولت را به عنوان بهترین تجارت معرفی کرد.

مودی به ESPNCricinfo گفت: “و بولت یکی از بهترین بازیکنان قدرت در IPL است ، بنابراین او را به یکی از تیم های قدرتمند ، اگر نه قوی ترین تیم در کل مسابقات ، یک آس مانند آن اهدا کنید ، فوق العاده است.”

تبلیغ شده

وی افزود: “اگر آنها می خواستند تراشه های خود را به این ترتیب با ترنت بولت پول نقد كنند ، باید این كار را از طریق حراج انجام می دادند و نه تنها بمبئی بلكه تیم های دیگر می خواستند برای ترنت بولت ماهی بگیرند.”

در همین حال ، پایتخت های دهلی هنگامی که روز یکشنبه در استادیوم کریکت شیخ زاید در ابوظبی به مصاف Sunrisers Hyderabad در مقدماتی 2 می روند ، به دنبال بازگشت و استفاده از فرصت دوم خود برای صعود به فینال هستند.

مباحث ذکر شده در این مقاله