IPL 2020 ، SRH و RCB: معدن علی با یک ضربه آزاد دعوت به واکنش های دیوانه وار طرفداران می شود. تماشا کردن


معین علی همه کاره Royal Challengers Bangalore (RCB) پس از آنکه روز جمعه برای یک اردک طلایی بیرون رفت و در یک ضربه آزاد برابر SunRisers Hyderabad در جمعه از بین بردن IPL 2020 روند مد روز را در رسانه های اجتماعی آغاز کرد. معین علی پس از اخراج هارون فینچ در یازدهم این دوره از بازی ، به وسط راه رفته بود. شهباز ندیم ، چرخاننده بازوی چپ SRH ، توپ جلوی پا را به سمت AB de Villiers خاموش کرد و او یک تک را گرفت تا از اعتصاب خارج شود. معین علی برای مواجهه با ضربه آزاد وارد میدان شد و این فرصتی طلایی برای او بود تا حساب خود را باز کند زیرا همه اخراجها به جز یک حالت غیرقابل بحث بود.

اخبار

با این حال ، آنچه بعد از آن اتفاق افتاد چیزی است که اغلب در زمین رخ نمی دهد. نادیم با ارسال کامل داخل سوراخ بلوک ، معین علی آن را مستقیم به رشید خان ، واقع در جلد اضافی ، شکست و تصمیم گرفت که یک آهنگ سریع را بدزدد. اسپینر SRH که سرعت خود را در این زمینه سبک می کند ، هدف مستقیم خود را گرفت و با شکستن پاجوش ها ، بسته بندی همه جانبه انگلیس را ارسال کرد و RCB را پس از 11 بار در 62/4 لرزاند.

اخراج را اینجا ببینید:

در حالی که هضم روشی که معین علی برای هواداران RCB هضم می کرد ، مردم در شبکه های اجتماعی از این فرصت استفاده کردند و اینترنت را پر از انواع میم های خنده دار کردند.

پیش از این ، دیوید وارنر ، کاپیتان SRH پیروز شد و RCB را به خفاش دعوت کرد. ویرات کوهلی بیرون آمد تا این دوره را باز کند اما در مرحله دوم ارزان رفت و کنار پاها را مستقیم به سمت دروازه بان نگه داشت.

به غیر از AB de Villiers (56 در 43 توپ) و Aaron Finch (32 در 30 توپ) هیچ خمیر دیگری از RCB چین را برای مدت طولانی تحت تأثیر قرار نداد تا در بازی تأثیر بگذارد و فقط توانست 131/7 را در 20 گرایش مدیریت کند.

مباحث ذکر شده در این مقاله