IPL 2020 ، RCB vs SRH: نمایش همه جانبه Jason Holder SRH Beat RCB By 5 Wickets کمک می کند


SunRisers Hyderabad (SRH) که برای بقای خود در لیگ برتر هند (IPL) 2020 می جنگد نمایش کامل دیگری را به نمایش می گذارد زیرا آنها روز شنبه در استادیوم کریکت شارجه با پنج ویکت مغلوب Royal Challengers Bangalore (RCB) شدند تا در مسابقه پلی آف بمانند. ابتدا بولینگ ، SRH طرف پیرات کوهلی را به کمتر از 120/7 محدود کرد و پس از آن فقط با 14.1 برابری به هدف دست یافت. جیسون هولدر با خفاش و توپ به عنوان ستاره SRH ظاهر شد. پس از طلسم بولینگ چشمگیر که در آن او 2/27 از چهار بازی خود را انتخاب کرد ، او با 26 شوت سریع فقط 10 توپ را دنبال کرد تا طرف خود را از خط خارج کند. او با شکستن یک تحویل کوتاه از Yuzvendra Chahal از حصار طولانی مدت ، کارها را با سبک تمام کرد.

اخبار

SRH با تعقیب نسبتاً ناچیز ، دیوید وارنر کاپیتان را زودتر از دست داد که در مرحله دوم به واشنگتن سوندار سقوط کرد. با این حال ، Wrididdan Saha و Manish Pandey جایگاه بسیار مهمی را برای ایجاد ثبات در نیم قرن دوختند. یوزوندرا چاهل ، ریس دوچرخه سوار RCB ، وقتی که مانیش پندی را در اولین بازی خود حذف کرد ، همکاری را قطع کرد.

ساها با پختگی بسیار بالا زد و 39 امتیاز از 32 توپ به دست آورد. بولرهای RCB با کنترل کامل SRH سه ویکت را پشت سر هم گرفتند تا به تیمشان امیدوار شوند. هولدر در ضربه 10 توپه خود پرخاشگری زیادی نشان داد و سه شش نفره را شکست زیرا SRH یک پیروزی راحت را ثبت کرد و خود را از مکان هفتم به نیمه بالای جدول رساند.

چاهال و ایسورو اودانا طلسم های اقتصادی زیادی را جلب کردند تا کار را برای RCB انجام دهند اما آنها به اندازه کافی برای دفاع در هیئت مدیره اجرا نکردند. چاهال با رقم 19/2 از 3.1 به بالا بازگشت ، در حالی که اودانا در سه بازی خود یک ویکت گرفت که 20 دوش را واگذار کرد.

در یک بازی که باید به پیروزی برسد ، دیوید وارنر کاپیتان SRH پیروزی را بدست آورد و در یک مسیر آهسته شارجه به کاسه توپ انتخاب شد.

RCB در حالی که پنج بار توسط Sandeep Sharma تمیز شد ، درب بازکن فرم خود را ارزان از دست داد. RCB یک ضربه بزرگ دیگر در پاورپلیپ متحمل شد زیرا آنها فقط 7 بار کاپیتان ویرات کوهلی خود را از دست دادند. او با پوشش کوتاهی توسط کین ویلیامسون در بیرون از بولینگ ساندیپ گرفتار شد.

AB de Villiers (24 از 24 توپ) و Josh Phillipe (32 از 31 توپ) 43 بارز مهم را برای بازسازی دوره های خود اضافه کردند. با این حال ، هر دو باتر به سرعت پشت سر هم بیرون رفتند و RCB را در یک وضعیت عمیق از دردسر قرار داد.

واشنگتن سوندار (21) و گوركیرات سینگ مان (15) موارد مهمی را برای سفارش اضافه كردند اما RCB می توانست از مجموع چالش برانگیز فاصله داشته باشد.

به غیر از هولدر ، Sandeep Sharma مجری برجسته SRH بود زیرا وی ارقام 20/2 را بازگرداند ، در حالی که T Natarajan ، Shahbaz Nadeem و Rashid Khan سه ویکت را در میان آنها گرفتند.

RCB در مرحله یک چهارم نهایی مجازی پایتخت های دهلی در استادیوم شیخ زاید ، ابوظبی ، در تاریخ 2 نوامبر با برتری به پلی آف صعود می کند.

تبلیغ شده

با این پیروزی ، SRH با احترام از نرخ خالص سالم خود ، به مکان چهارم جدول امتیازات IPL 2020 صعود کرد. آنها در امتیازات با سه امتیاز دیگر پادشاهان XI پنجاب ، Rajasthan Royals و Kolkata Knight Riders که هنوز در مسابقه پلی آف هستند برابر هستند.

SunRisers Hyderabad در آخرین بازی لیگ فصل خود در شارجه در تاریخ 3 نوامبر به عنوان مدافع عنوان قهرمانی هند بمبئی به میدان می رود.

مباحث ذکر شده در این مقاله