IPL 2020 ، KKR در مقابل RR: Eoin Morgan ، Pat Cummins Star As Kolkata Knight Riders Thrash Rajasthan Royals برای زنده نگه داشتن بازی های حذفی


ناو کلکتا نایت رایدر Eoin Morgan (68 نفر از 35 توپ دور نیست) از جلو جلو رفت زیرا تیمش روز گذشته در آخرین بازی لیگ خود در دبی با 60 ران Rajasthan Royals را شکست داد تا آنها را از IPL 2020 خارج کند و خود را در مسابقه پلی آف زنده نگه دارد . ستاره دیگر پیروزی عظیم KKR بولینگ سریع پت کامینز بود ، پس از قبول 19 اجرا در اولین مسابقه ، با قدرت برگشت و سه ضربه بزرگ به راجستان داد تا سه بازیکن برتر آنها رابین اوتاپا ، بن استوکس و استیو اسمیت را در پاورپلی حذف کند ، چیزی که از آن آنها موفق به بهبودی نشدند. Rajasthan Royals که با پشت سر گذاشتن دو پیروزی عظیم در هنگام تعقیب و گریز وارد این بازی شد ، با فشار روی خط حاضر به تحویل فشار نشد.

اخبار

در حال تعقیب تعداد کل 192 نفر ، درهای بازرهای Rajasthan Royals Uthappa و Stokes با قصد و اشتیاق زیادی شروع به کار کردند ، زیرا آنها در ابتدا 19 اجرا را انجام دادند. اوتاپا ، که دوره ابتدایی خود را با یک توپ شش خاموش روی پایه مربع عمیق آغاز کرد ، در آخرین توپ همان توپ قرار گرفت. اقامت کوتاه استوکس در چین پس از آنکه دینش کارتیک در سومین مرحله یک جیغ یک دست را در پشت کنده ها کشید ، به پایان رسید.

جدایی همه جانبه انگلیسی باعث شد که ویکت های زیادی آغاز شود زیرا استیو اسمیت ، سانجو سامسون و ریان پاراگ همه در شش شش بازی اول سریع پشت سر هم بیرون رفتند. قبل از اینکه محدودیت های میدانی برداشته شود ، نیمی از ترکیب رزمی راجستان در کلبه بود.

جوس باتلر (35 امتیاز از 22 توپ) ، راهول تواتیا (31 از 27 توپ) و شریاس گوپال (23 نفر خارج از خانه) همه تلاش خود را کردند اما این برای آنها خیلی زیاد بود زیرا آنها با یک شکست بزرگ 60 برده کار خود را به پایان بردند.

پت کامینز ، باتجربه ترین بولینگ در حمله KKR ، در حالی که چهار ویکت را برای 34 دویدن از چهار اوور خود برداشت ، پیشگام بود. شیوام ماوی و وارون چاكراوثی هر دو از نظر اقتصادی تعظیم كردند و هر كدام با دو ویكت برگشتند ، در حالی كه كاملش ناگاركوتی 24/1 را گرفت.

پیش از این ، نیم قرن سریع آتش سوزی Eoin Morgan به KKR کمک کرد تا در همان ابتدای کار کل تعداد زیادی را ثبت کند. شوبمن گیل پس از از دست دادن شریک ابتدایی خود نیتیش رانا برای اردک ، با کمی قصد بیشتر مبارزه کرد و 36 امتیاز از 24 توپ را به ثمر رساند. او با Rahul Tripathi ترکیب کرد و 72 بار برای ویکت دوم اضافه کرد.

بولرهای Rajasthan Royals وسایل اضافی را به بیرون می کشیدند و در فواصل معین ویکت می چیدند. از 73/1 ، آنها به 99/5 کاهش یافتند ، و Rahul Tewatia Sunil Narine و Dinesh Karthik را برکنار کرد.

آندره راسل ، که علی رغم اینکه صد در صد نبود ، به او فرصت داده شد ، اما نیم نگاهی زودهنگام نشان داد ، سه گل شش و چهار را در 11 توپ 25 خود شکست. او با فشار دادن Kartik Tyagi ، او را به عقب برای شش نفری تحت فشار قرار داد اما بولر جوان سریع به شدت برگشت تا او را در حصار سمت خارج گیر بیاندازد.

نکته مهم درگیری های KKR کاپیتان آنها Eoin Morgan بود که 11 مرز از جمله شش ضربه بالای حصار را در هنگام ضربه تاول زده خود شکست. پت کامینز همچنین کمک زیادی به خفاش کرد ، و 15 گل از 11 توپ به ثمر رساند که KKR در 191/7 از 20 گرایش به پایان رسید.

Rahul Tewatia چشمگیرترین بولینگ راجستان در شب بود و او با سه ویکت برای 25 دوش برگشت. Karthik Tyagi دو ویکت انتخاب کرد در حالی که Jofra Archer و Shreyas Gopal هر یک ویکت گرفتند.

تبلیغ شده

علیرغم یک برد بزرگ ، مورگان و شاگردانش باید به نتایج سایر مسابقات بستگی داشته باشند تا بدانند که آیا آنها به پلی آف صعود می کنند یا نه ، زیرا حاشیه برد آنها کمتر از 79 مسابقه بود.

با این باخت ، راجستان سلطنتی از مسابقات حذف شد در حالی که شانس KKR به نتایج دو بازی دیگر لیگ بستگی دارد.

مباحث ذکر شده در این مقاله