IPL 2020 ، KKR در مقابل RR: Dinesh Karthik مانند یک پرنده پرواز می کند تا بی حس یک دست را بیرون بکشد. تماشا کردن

IPL 2020 ، KKR در مقابل RR: Dinesh Karthik مانند یک پرنده پرواز می کند تا یک بی حس یک دست را بیرون بکشد تا از شر بن استوکس خلاص شود.  تماشا کردن

IPL 2020 ، KKR در مقابل RR: دینش کارتیک برای اخراج بن استوکس دست به خیره کننده ای زد.© توییتر


Dinesh Karthik روز یکشنبه در یک مسابقه do-or-die مقابل Rajasthan Royals یکی از جذابیت های مسابقات را به دست آورد. تلاش ناگهانی کارتیک در پشت استامپ ها ضربه بزرگی به تیم استیو اسمیت وارد کرد زیرا آنها در آغاز تعقیب 192 دوش خود ، بن استوکس ، ستاره بازکن خود را از دست دادند. استوکس که قهرمان دو پیروزی آخر راجستان در برابر پادشاهان یازدهم پنجاب و مدافع عنوان قهرمانی هند بمبئی بود ، فقط توانست 11 امتیاز از 18 توپ کسب کند. پت کامینز دور ویکت را به سمت استوکس چپ چرخاند و پس از زدن زمین فقط کمی برگشت. استوکس که عرض را روی توپ حس کرد ، تصمیم گرفت یک حرکت وحشیانه در آن ایجاد کند اما همه چیزهایی که او مدیریت کرد یک لبه ضخیم خارجی بود که از Dinesh Karthik دور می شد اما کاپیتان سابق KKR خود را تقریباً به اولین موقعیت لغزش در هوا پرتاب کرد و کشید صید هیجان انگیزی را یادآوری می کند ، و یادآوری بسیاری از هواداران از صید او در طناب لغزش علیه آفریقای جنوبی در طول سال 2007 جهانی T20.

اخبار

این فیلم است:

مارک نیکولاس ، مفسر روی هوا ، پرواز کارتیک را به یک پرنده تشبیه کرد و گفت: “او پرواز کرد مثل اینکه یک پرنده باشد”. اخراج استوکس همچنین باعث بالا رفتن کل اردوگاه KKR شد و آنها سه ویکت دیگر را به سرعت پشت سر هم انتخاب کردند.

کامینز در آخرین تحویل سومین دور از استیو اسمیت ، کاپیتان راجستان رولز خلاص شد ، در حالی که سانجو سامسون ، نگهدارنده ویکت ، در مسابقه بعدی شیوام مووی به گل رسید.

تبلیغ شده

کامینز ، گرانترین بازیکن خارج از کشور در تاریخ مسابقات ، سپس بازگشت تا ریان پاراگ جوان را برای اردک در مرحله بعدی خود حذف کند ، و راجستان در پاورپلیپ در 37/5 تلاش کند.

کارتیک ، که با خفاش شکست خورد ، به کار درخشان خود در پشت کنده ها ادامه داد و دو جلب دیگر برای اخراج سامسون و پاراگ انجام داد.

مباحث ذکر شده در این مقاله