IPL 2020 ، DC در مقابل SRH: شیخار داوان ، کین ویلیامسون کلید موفقیت طرف خود را در مقدماتی 2 می گوید ، سانجی بانگر


پایتخت های دهلی در مرحله مقدماتی لیگ برتر هند (IPL) به مصاف Sunrisers Hyderabad (SRH) می روند و سانجی بانگر ، مربی سابق خفاش هند ، حساب می کند که شیخار داوان و کین ویلیامسون نقش مهمی در راهیابی تیمشان به فینال دارند. . هر دو تیم مسیرهای نسبتاً متضادی را برای رسیدن به جمع چهار تیم برتر طی کرده اند و اکنون فقط یکی از آنها می تواند شانس خود را برای کسب عنوان قهرمانی زنده نگه دارد.

اخبار

پایتخت های دهلی از 9 مسابقه اول خود هفت پیروزی ثبت کردند و علی رغم افت در مراحل آخر این فصل ، به پلی آف راه یافتند.

با این حال ، آنها قبل از غلبه بر Royal Challengers Bangalore (RCB) در آخرین مسابقه مرحله لیگ ، چهار مسابقه را بر روی ترو از دست دادند تا در مرحله مقدماتی 1 جایی که با شکست از هند بمبئی (MI) روبرو شدند ، مهر و موم کنند.

دهاوان با 525 دوش بهترین گلزن برتر پایتخت ها است. چماقدار چپ دست اصلی ترین بازیکن در صف مبارزه با دهلی بوده است. او همچنین دو قرن در IPL در حال اجرا شکست و به شکل داغ قرمز است.

بنگر در برنامه Star Plan بازی Star Sports گفت: “او یک بازیکن بزرگ مسابقه ، جام جهانی ، قهرمانی ICC است ، هر زمان که به او احتیاج داشته باشد همیشه برای تیمی که در آن بازی کرده اخراج کرده است. او می داند این ایالت چیست.”

“او SunRisers حیدرآباد را از داخل و خارج می داند زیرا برای آنها بازی کرده است ، او می داند چگونه با راشد خان مقابله کند و به دنبال او می رود. بنابراین ، من معتقدم ، اگر پایتخت های دهلی مجبور باشند در این بازی برنده شوید “.

از طرف دیگر ، SRH از 9 بازی اول تنها سه پیروزی برابر نام خود داشت. اما تیم برعکس شد و چهار پیروزی پشت سر هم ثبت کرد تا برگشت بخورد.

در آخرین بازی خود مقابل RCB ، کین ویلیامسون چهاردهمین چهارمین IPL خود را در نیمه قرن شکست داد زیرا SRH امیدهای نهایی آنها را زنده نگه داشت. بنگر احساس می کند ویلیامسون نقشی اساسی در صف آرایی SRH بازی خواهد کرد.

تبلیغ شده

“او رفته است برای SunRisers Hyderabad به همان اندازه مهم است … چگونه یک دیوید وارنر از بالا مهم است ، اما شما در بازی قبلی خلق و خوی او ، توانایی فشار دادن فشار و سپس فشار دادن دوباره را دیدید. حریف یک کیفیت حیاتی است که افراد زیادی از آن برخوردار نیستند. “

وی افزود: “بنابراین ، من معتقدم ، اگر SRH مجبور باشد به پیروزی در پنج بازی پشت سر هم ادامه دهد ، او یک عنصر مهم خواهد بود. بنابراین ، او منتقد خواهد بود.”

مباحث ذکر شده در این مقاله