IPL 2020 ، CSK در مقابل KXIP: MS Dhoni می گوید CSK برای ساخت دهه آینده باید “گروه اصلی ما را کمی تغییر دهد”


پس از ثبت یک برد جامع 9 ویکته بر Kings XI پنجاب (KXIP) ، سرپرست Chennai Super Kings (CSK) MS Dhoni روز یکشنبه گفت که تیم برای مسابقات سال آینده نیاز به تغییر گروه اصلی دارد و همچنین گفت که شاید زمان تحویل این تیم به نسل بعدی است. روتراج گایکواد و فاف دو پلیسیس به ترتیب 62 بازی خارج از خانه و 48 امتیاز کسب کردند در حالی که CSK KXIP را با 9 برد در ورزشگاه شیخ زاید ابوظبی شکست داد.

اخبار

با این باخت ، KXIP از مسابقه پلی آف خارج شده است. تیم تحت هدایت KL Rahul باید از 12 مسابقه با 12 امتیاز تسویه حساب کند ، در حالی که CSK نیز از همان تعداد بازی به همان تعداد امتیاز دارد.

“این یک مبارزات سخت بود. ما خطاهای زیادی مرتکب شدیم. چهار بازی اخیر الگویی بود که دوست داشتیم در آن حضور داشته باشیم. مغرور بچه ها چون اگر 7-8 بازی عقب باشید ، واقعاً دشوار می شود. آسان نیست ، شما نمی خواهید در یک اتاق رختکن باشید که از کریکت لذت نمی برد. با افتخار از آنها ، “Dhoni در هنگام ارائه بعد از بازی گفت.

این اولین باری است که CSK موفق به صعود به مرحله حذفی IPL نمی شود. در حال حاضر مشخص نیست که آیا شورای کنترل کریکت در هند (BCCI) قبل از IPL 2021 حراج بزرگی برگزار خواهد کرد.

“بسیاری از موارد بستگی به تصمیم BCCI در مورد حراج دارد. ما باید گروه اصلی خود را کمی تغییر دهیم و تا ده سال آینده به نظر می رسیم. در آغاز IPL ، ما تیمی را ساختیم که ده سال به ما خدمات خوبی ارائه داد. زمانی که باید کمی تغییر مکان دهید ، آن را به نسل بعدی تحویل دهید. “

تبلیغ شده

“ما قدرتمندانه باز خواهیم گشت. این چیزی است که به خاطر آن شناخته می شویم. در جدول هشتم هستیم اما 14 امتیاز داریم و می توانیم صعود کنیم. این فصلی است که فقط یک تیم خوب بازی می کند (بمبئی) یا اکثر تیم ها خوب بازی می کنند. روتو را دیده است ، او کسی است که در جلسات خالص عملکرد خوبی داشته است. اما ما نتوانستیم او را در بازی ها ببینیم. سپس او Covid را بدست آورد ، و حتی بعد از 20 روز نیز او مناسب نبود. او وقت ما را برای اندازه گیری نکرد وی افزود: “این یکی از دلایل اصلی ادامه کار ما با فاف و واتسون بود. این نتیجه ای نداشت. اما این همان نقطه ای است که شما با بازیکنان باتجربه همراه می شوید.”

پیش از این ، Deepak Hooda 62 بار اجرا شد و یک شکست شکست ناپذیر داشت زیرا KXIP در 20 گران اختصاص داده شده در مجموع 6/153 قرار گرفت. Hooda موفق شد چند ضربه بزرگ به پایان برساند و در نتیجه ، KXIP موفق شد از مرز 150 اجرا فراتر رود. برای CSK ، لونگی نگیدی سه ویکت را داغون کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله