IPL 2020 ، CSK در مقابل KXIP: Faf du Plessis می گوید: “روتوراج گایکواد به نظر می رسد ویرات کوهلی جوان باشد”

IPL 2020 ، CSK در مقابل KXIP:

IPL 2020 ، CSK در مقابل KXIP: Faf du Plessis و Ruturaj Gaikwad 82 بار برای اولین ویکت اضافه کردند.© BCCI / IPL


پس از ثبت یک پیروزی نه ویکت در برابر Kings XI پنجاب (KXIP) ، فاف دو پلیسس ، بتسمن چنای سوپر کینگس (CSK) گفت که روتوراج گایکواد ، ضربدر جوان ، در مجموعه عکسهایی که دارد ، شبیه ویرات کوهلی است. روتراج گایکواد و فاف دو پلیسیس به ترتیب 62 امتیاز خارج و 48 امتیاز کسب کردند در حالیکه سوپر کینگس چنای (CSK) در ورزشگاه شیخ زاید ابوظبی با 9 برد Kings XI پنجاب (KXIP) را شکست داد.

اخبار

با این باخت ، KXIP از مسابقه پلی آف خارج شده است. تیم تحت هدایت KL Rahul باید از 12 مسابقه با 12 امتیاز تسویه حساب کند ، در حالی که CSK نیز از همان تعداد بازی به همان تعداد امتیاز دارد.

“این یک فصل ناامیدکننده بوده است اما ما حداقل با سه پیروزی به پایان رسیدیم. [Gaikwad] به نظر می رسد کهلی جوان نیست؟ آنچه برای من برجسته است این است که او در برابر فشار ایستادگی می کند. این همان کیفیتی است که شما در بازیکنان جوان جستجو می کنید تا ببینید آیا به سطح بعدی می رسند یا خیر. “دو پلسی در ارائه بعد از بازی.

وی افزود: “من این را روز دیگر به شما گفته ام – شراب قرمز اصطلاحی است كه من استفاده می كنم. من هنوز هم آن را دوست دارم. حداقل 5 سال دیگر كریكت در من مانده است.”

تبلیغ شده

پیش از این ، Deepak Hooda 62 بار اجرا شد که یک شکست ناپذیر داشته است زیرا Kings XI Punjab (KXIP) در مجموع 203 بازی اختصاصی 6/153 قرار داشته است.

Deepak Hooda موفق شد در اوورهای آخر شوت های بزرگی بزند ، که به KXIP کمک کرد تا از مرز 150 اجرا فراتر رود. برای CSK ، لونگی نگیدی سه ویکت را داغون کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله