IPL 2020، DC vs SRH مقدماتی 2: کین ویلیامسون می گوید “شرمنده نیست که فینال شود اما بچه ها می توانند افتخار کنند”


کین ویلیامسون ، خفاش SunRisers حیدرآباد پس از باخت 17 رانده مقابل دهلیز پایتخت در انتخابی 2 لیگ برتر هند (IPL) گفت که تیم دوست دارد به فینال صعود کند ، اما هنوز هم هر بازیکن می تواند به تلاش خود افتخار کند مسابقات. در حالی که پایتخت های دهلی برای اولین بار در تاریخ به فینال صعود کرد ، با این باخت ، SunRisers Hyderabad از مسابقات کنار رفت. پایتخت های دهلی اکنون در مسابقات اجلاس سران سه شنبه به عنوان مدافع عنوان قهرمانی هندی های بمبئی به میدان می روند.

اخبار

کاگیسو ربادا چهار ویکت گرفت در حالی که مارکوس استوینیس سه ویکت را به صورت اسکالپ در آورد چون پایتخت های دهلی در مجموع 189 دویدن را برای صعود به فینال IPL 2020 دفاع کرد. برای SunRisers ، کین ویلیامسون 67 دوش کسب کرد اما نتوانست تیمش را از خط خارج کند.

“دهلی طرف بسیار خوبی است. آنها سعی کرده اند ریتم بازی خود را مانند ما پیدا کنند و ما برای مدت زمان کمی موفق به این کار شدیم. دهلی توانست آن را علیه ما جمع کند و آنها بسیار خوب بازی کردند. آنها قرار دادند یک امتیاز رقابتی است. با رفتن به مرحله دوم باید خطرات را بپذیریم. ما شروع خوبی نداشتیم اما توانستیم در دوره میانه همکاری های خوبی داشته باشیم. هنوز کمی فرصت داشتیم. شرم آور است که فینالها اما بچه ها می توانند به تلاش خود افتخار کنند “. ویلیامسون در جریان کنفرانس مطبوعاتی مجازی پس از بازی گفت.

“فصل خطوط خوب. ما یک تعداد ضرر نزدیک داشتیم. شاید بهترین عملکردمان را بازی نمی کردیم ، همه تیم ها بسیار قدرتمند هستند ، همه افراد را شکست داده اند ، شما باید در بالای بازی خود باشید. به عنوان یک تیم به دنبال آن بودیم او اضافه کرد که برای آن ریتم به بازی ما خوب بود که پیدا کردنش در زمان بحران ، خیلی دوست داشتیم آن را پشت سر بگذاریم. “

SunRisers باعث شده بود Priyam Garg در دیدار برابر پایتخت های دهلی با دیوید وارنر مبارزه کند. ویلیامسون در مورد این حرکت گفت: “من دقیقاً فکر نمی کنم اما آنچه احساس می کنم این است که استعداد زیادی دارد و در طول این فصل ، او فرصت های مکرر زیادی داشته است. هر وقت بازی او را تماشا می کنید تورها را می بینید که چقدر خوب توپ را می زند. او چند ضربه زیبا زد و مطمئنا بازیکن مهیجی برای آینده است. “

پیش از این ، شیخار ضوان و شیمرون هتمایر به ترتیب 78 و 42 بازی کردند زیرا پایتخت های دهلی در مجموع 3/189 در 20 بازی خود ثبت کردند.

تبلیغ شده

برای دهلی ، شیخار داوان بهترین گلزن بود زیرا 78 دوی بازی را انجام داد ، در حالی که هتمیر در 42 بدون شکست باقی ماند.

برای SRH ، جیسون هولدر ، سندیپ شارما و رشید خان هرکدام یک ویکت گرفتند.

مباحث ذکر شده در این مقاله