IPL 2020، DC vs SRH مقدماتی 2: ریکی پونتینگ “هیجان زده” است تا ببیند پایتخت های دهلی به اولین بازی نهایی خود رسیده اند

IPL 2020، DC vs SRH مقدماتی 2: ریکی پونتینگ

مقدماتی IPL 2020 ، DC و SRH: ریکی پونتینگ پس از صعود تیمش به فینال ، به بازیکنان تبریک می گوید.© BCCI / IPL


ریکی پونتینگ ، سرمربی پایتخت های دهلی پس از حضور در مسابقه نهایی IPL ، هیجان خود را ابراز کرد و گفت: “این پاداش بزرگی است برای تمام سخت کوشی هایی که بازیکنان تاکنون انجام داده اند.” دهلی روز یکشنبه در مسابقات مقدماتی 2 SunRisers Hyderabad را با 17 اجرا شکست داد و رقابت نهایی خود را قطعی کرد. تیم تحت هدایت شریاس ایر اکنون در مسابقات قله با سرخپوشان مدافع عنوان قهرمانی بمبئی دیدار می کند. با استفاده از توئیتر ، پونتینگ نوشت: “پسران پس از ورود به فینال IPL درdelhicapitals با هیجان ، این پاداش بزرگی است برای تمام زحماتی که کشیده اند از زمانی که ما به اینجا رسیده ایم و به صورت گروهی جمع شده ایم. یک قدم دیگر رفتن.”

اخبار

کاگیسو ربادا چهار ویکت گرفت در حالی که مارکوس استوینیس سه ویکت را با اسکالپ در آورد چون پایتخت های دهلی در مجموع از 189 دوش دفاع کردند.

برای SunRisers ، کین ویلیامسون 67 ضربه زد و این در حالی بود که عبدالصمد جوان 33 بار اضافه کرد اما این دو نفر موفق به خاتمه دادن به مرحله نهایی نشدند.

پیش از این ، شیخار دهاوان و شیمرون هتمیر به ترتیب 78 و 42 ضرب داشتند زیرا پایتخت های دهلی در مجموع 20 اوره اختصاصی 3/189 را ثبت کردند.

دوان در حالی که 78 دوی بازی را انجام داد ، بهترین گلزن بود در حالی که هتمیر در 42 بدون شکست باقی ماند.

تبلیغ شده

برای SRH ، جیسون هولدر ، سندیپ شارما و رشید خان هرکدام یک ویکت گرفتند.

دهلی اکنون 10 فوریه در استادیوم بین المللی دبی در فینال به مصاف سرخپوستان بمبئی می رود.

مباحث ذکر شده در این مقاله