Inzamam-Ul-Haq افشاگری بزرگی در مورد برکناری بحث برانگیز سورا گانگولی در آزمون چنای 1999 انجام داد. تماشا کردن

Inzamam-Ul-Haq افشاگری بزرگی در مورد برکناری بحث برانگیز Sourav Gangulys در آزمون چنای 1999 ارائه داد.  تماشا کردن

سورارا گانگولی سری دو مسابقه هند و پاکستان را با 131 دوش در 43.66 به پایان رساند.© خبرگزاری فرانسه


Inzaman-al-Haq درمورد آزمایش 1999 بین هند و پاکستان در چنای افشاگری کرد و گفت: اخراج سورا گانگولی ، که توسط معین خان نگهدارنده ویکت ، در دومین دوره ابتکار عمل هند ، اخراج شد “یک مورد مشکوک بود”. اینزمان در حال صحبت در برنامه یوتیوب Ravichandran Ashwin آف اسپینر هند بود DRS با خاکستر هنگامی که اشوین در مورد اخراج گفته شده از کاپیتان پیشین پاکستان سالی پرسید. Inzamam گفت: “دو نفر در این ماجرا دخیل بودند. یكی ازهر محمود و دیگری معین خان. هنگامی كه سورورا شلیك كرد ، این گل ابتدا به بدن او ازهر محمود برخورد كرد و سپس معین خان آن را گرفت.”

اخبار

https://www.youtube.com/watch؟v=Z-IHFHVv1i8

“من نمی توانم به طور واضح در این باره به شما بگویم زیرا ازهر در آن مسابقه تست بازی نمی كرد. من در دوره دوم وضعیت بدی داشتم بنابراین در جای خود آزهر جایگزین شد. من در آن زمان روی زمین نبودم اما می توانم بگویم كه یک مورد مشکوک. “

تکرارهای آن توپ توسط ساقلین مشتاق نشان داد که توپ پس از برخورد به پای محمود از زمین برگشت ، قبل از اینکه معین به جلو پرتاب شود و توپ را درست کنار گنگولی در زمین بگیرد.

داوران میادین پس از درخواست پاکستان مدتی دور هم جمع شدند و گنگولی را محروم اعلام کردند.

اخراج گانگولی در 271 اجرا در چهارمین دوره ، هند را به 82 برای 5 کاهش داد.

تبلیغ شده

در یک مسابقه کاملاً نزدیک ، هند با وجود 136 ساچین تندولکار 258 به سود خود ادامه داد و با اختلاف 12 بار مسابقه را واگذار کرد.

هنگام پذیرش اینزامام ، اشوین ، که از کودکی مسابقه را تماشا کرده بود ، گفت: “عزیزم بهایی ، من الان باید به شما سلام کنم زیرا شما اعتراف کردید که واقعاً یک مسئله مشکوک است.”

مباحث ذکر شده در این مقاله