IND vs AUS: ویرات کوهلی می گوید: T Natarajan سرمایه خوبی برای جام جهانی T20 خواهد بود


کاپیتان هند ، ویرات کوهلی ، روز سه شنبه تحت تأثیر توانایی تازه وارد T Natarajan برای تحویل تحت فشار ، اظهار داشت که این بازیکن دریانورد می تواند یک سرمایه بزرگ برای تیم صعود کننده به جام جهانی T20 سال آینده باشد. این بازیکن 29 ساله اهل تامیل نادو از زمان اولین حضور خود در مسابقات بین المللی سومین مسابقه ODI در کانبرا بسیار هیجان انگیز بود و در چهار مسابقه هشت ویکت را بدست آورد. کوهلی در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت: “ذکر ویژه برای ناتراجان ، در غیاب (محمد) شامی و جاسپریت (بومرا) ، او برجسته شد و واقعاً تحت فشار تحویل داد.”

اخبار

“این فوق العاده است زیرا او چند بازی اول خود را در سطح بین المللی انجام می دهد. او بسیار متشکل به نظر می رسد ، او مرد فروتن و سخت کوشی است ، از کاری که انجام می دهد مطمئن است.”

هند قرار است جام جهانی T20 را در ماه های اکتبر و نوامبر سال آینده برگزار کند.

“امیدوارم که او همچنان به سختی در مورد بازی خود ادامه دهد و بهتر شود زیرا یک توپ بولر بازوی چپ برای هر تیمی یک دارایی است و اگر بتواند به این روش بولینگ را ادامه دهد ، یک چیز عالی برای ما خواهد بود که به جهان برویم جام آینده سال آینده “.

هند سومین T20I را با 12 رانش از دست داد اما سری 2-1 را ادعا کرد و کوهلی گفت که با وجود از دست دادن بازیکنان باتجربه ای مانند روهیت شارما ، بومرا و شامی ، از روشی که تیم هرگز تسلیم نکرده است ، تحت تأثیر قرار گرفته است.

“ما در 11-12 T20 گذشته کریکت خوب بازی کردیم ، این واقعیت که این تیم بازیکنانی داشت که در کریکت بین المللی زیاد در معرض نمایش نیستند ، از این نظر عملکرد خوبی بود خصوصاً پس از از دست دادن دو ODI اول. ما به زیبایی بازگشت و اعتقاد را نشان داد. “

“ما شتاب خود را حفظ کردیم ، در اولین T20 ها دوباره مبارزه کردیم و حتی امشب ، بازی نزدیک بود ، بنابراین برجسته این است که بچه ها تسلیم نمی شوند.”

هند بعد از 17 دسامبر در حال پخش سریال مورد انتظار چهار تست مقابل استرالیا است و کوهلی گفت که او در “فضای خوب” قرار دارد و به بازی افتتاحیه Day-Night در آدلاید می رود.

“امشب به خصوص احساس خوبی کردم ، فضای مناسبی دارم ، شروع کار با ODI بسیار ناخوشایند بود ، من روی چند جنبه از بازی ام کار کردم ، صرفاً سعی کردم به بهترین فضای سرگرم شوم ، نه از نظر فنی.”

وی گفت: “من فکر می کنم وقتی فضای خوبی پیدا می کنم ، می توانم به قالب ها بروم و با شرایط سازگار شوم.”

“من از رفتن به سری تست ها بسیار متعادل و خوب احساس می کنم ، این در مورد ادامه حضور در فضای سرسختی و اطمینان از کمک کافی به موفقیت تیم است و امیدوارم که در یادداشت های صحیح سری Test شروع کنیم.”

کاپیتان هند در مورد مدیریت بار کاری بازیکنان گفت: “مهم است که درک کنیم شما برای اولین آزمون به بچه های تازه نفس نیاز دارید ، ما باید تماس بگیریم همراه با ما شش بازی را در کمترین زمان انجام دهیم ، این چیزی است که ما به آن نیاز داریم آدرس دهی و مواظب باش. “

“ما نمی خواهیم بچه های دردناک یا مایل زیادی در آنها باشند ، ما مدام با بولینگ ها صحبت می کنیم ، آنها در برقراری ارتباط بسیار حرفه ای و ماهر بوده اند.”

کوهلی گفت: تعهد به هدف تیم و دور نگه داشتن عملکردهای فردی عامل موفقیت آنها بوده است.

تبلیغ شده

وی گفت: “… ما تمرکز خود را از افراد گرفته و بیشتر روی مشارکت تمرکز کرده ایم ، اطمینان حاصل کنیم که در مشارکت خوب کاسه می شویم ، در مشارکت نیز خوب خفاش می کنیم.”

“من فکر می کنم همه به زیبایی به این مسئله متوسل شده اند ، جوانان احساس نمی کردند چند بازی اول خود را انجام می دهند ، این در پنج بازی گذشته این شرایط بوده است.”

مباحث ذکر شده در این مقاله