“If I Had Bowled…”: نظر خنده دار Virat Kohli در مورد RR’s 59 vs RCB. تماشا کردن

روز یکشنبه پس از پیروزی بزرگ مقابل راجستان رویالز، رختکن شاد رویال چلنجرز بنگلور بود. با تعقیب مجموع 172، RR مسابقات خود را با سومین کمترین امتیاز در تاریخ IPL به پایان رساندند. آنها 59 را در 10.3 اور جمع کردند. RCB روز یکشنبه با 112 ران در جیپور برنده مسابقه شد. RCB رکورد کمترین امتیاز را در IPL دارد. همه آنها در سال 2017 برای 49 بازی مقابل کلکته نایت رایدرز بیرون رفتند. دومین کم ترین مجموع نیز به RR تعلق دارد، زیرا آنها در سال 2009 تنها 58 ران در برابر حریف RCB به ثمر رساندند.

طبیعتاً پس از برد، بازیکنان RCB خوشحال بودند. در ویدئویی که RCB در رسانه های اجتماعی خود منتشر کرده است، در رختکن، کاپیتان سابق ویرات کوهلی در حال اظهار نظر خنده دار دیده می شود. ویرات کهلی به شوخی گفت: “اگر من بولینگ بازی می کردم، همه آنها 40 تا بیرون می آمدند.”

در حالی که کوهلی بیشتر به‌خاطر بازی‌های ضربه‌زنی‌اش با به ثمر رساندن 7062 دوش در IPL شناخته می‌شود، یک واقعیت کمتر شناخته شده در مورد کاپیتان سابق تیم کریکت هند این است که او چهار ویکت در لیگ نیز گرفته است. او هر کدام دو ویکت را در نسخه های 2008 و 2011 انتخاب کرد.

مایکل بریسول، بازیکن همه جانبه رویال چلنجرز بنگلور، سه بازیکن برتر RCB را در حالی که روز یکشنبه در ورزشگاه سرپوشیده ساوای مانسینگ، در مقابل راجستان رویالز در بازی لیگ برتر هند (IPL) 2023 به پیروزی 112 ران دست یافتند، تمجید کرد.

نیم قرن از کاپیتان RCB، فاف دو پلسیس و گلن ماکسول، زمانی که RCB ویکت ویرات کوهلی را پس از پایان پاورپلی از دست داد، لحن بازی را تنظیم کردند. انوج روات در پایان وارد زمین شد تا با ضربه 29(11)*، اولین اینینگ ها را با امتیازی بالا به پایان برساند.

“اعتبار زیادی به سه بازیکن برتر تعلق می‌گیرد که لحن را برای ما رقم زدند. کسب این دو امتیاز خوب بود، در رقابت بسیار ارزشمند بود. بسیار خوب بود که در این پیروزی سهیم شدیم. ما یک کادر پشتیبانی عالی در RCB داریم. فقط بخشی از آن را احساس کنید (حتی زمانی که در مسابقات بازی نمی کنید). این یک ویکت سخت بود. راه رفتن او (روات) به ما شتاب زیادی برای ورود به اینینگ دوم داد.” مسابقه.

با ورودی های ANI

موضوعات ذکر شده در این مقاله