“If He Missed By An Inch”: استرالیا از Sandeep Sharma برای قهرمانان IPL 2023 تمجید می کند

استراتژی آزمایش شده و آزموده شده چنای سوپر کینگز برای دیر گذاشتن آن نتایج مطلوب را به همراه نداشت زیرا چهارشنبه شب در هفدهمین مسابقه IPL 2023 در استادیوم MA Chidambaram در چنای با سه ران به راجستان رویالز باختند. این دومین باخت CSK به RR در خانه در هشت بازی بود. با تعقیب 176 مشکل برای پیروزی، CSK مراحل را با 172/6 به پایان رساند و کاپیتان ماهندرا سینگ دونی با توپ 17 توپ 32 بدون شکست باقی ماند. راویندرا جادجا، بازیکن شکست ناپذیر دیگر، یک توپ 15 توپ 25 را به ثمر رساند. با بولینگ آخرین اوور با 20 دوش برای دفاع، ساندیپ شارما بازیکن متوسط ​​باتجربه، اعصاب خود را حفظ کرد تا تیپ زرد را محدود کند، علیرغم دو شش شش عالی دونی در اوور. .

سومین برد سلطنتی در چهار بازی، آنها را به صدر جدول امتیازی رساند. آن‌ها شش امتیاز دارند، مانند غول‌های بزرگ لاکنو، اما بر اساس نرخ اجرای خالص جلو هستند. از سوی دیگر CSK با دو برد و تعداد مساوی باخت در رده پنجم قرار دارد.

برت لی، بازیکن سابق تیم استرالیا، شارمای 29 ساله را در JioCinema تمجید کرد و گفت: “من آنچه را که در مصاحبه بعد از بازی خود در مورد اینکه اوور ویکت کار نمی کند، دوست دارم، بنابراین او دور ویکت آمد. اما شما.” درست است. درست در قوس او، آن نقطه شیرین است، و اگر او آن را یک اینچ از دست می داد، به مدت شش اینچ می گذشت. اعتبار کامل به Sandeep Sharma، بولینگ با یک توپ خیس برای MS Dhoni که در حال آتش است، آنها. او بازی را تحت فشار تمام کرد و این کاملاً برای او کلاه برنده است که با سه ران پیروز شود.”

آرپی سینگ، بازیکن سابق کریکت هند، تحت تأثیر اجرای نهایی شارما قرار گرفت، به خصوص پس از شروع ضعیفی که او در آن شروع کرد.

“با دو باز و سپس یک توپ نقطه‌ای شروع شد، و سپس دو تا شش را نیز دیدیم. وقتی شش شش‌ها ضربه می‌خوردند، فشار به نتیجه می‌رسید. در آن زمان، شما باید از خود عقب می‌افتید. ما شنیده‌ایم. همان چیزی که از Dhoni انجام می دهد که او از هر اشتباهی که یک بولر مرتکب می شود سرمایه گذاری می کند و او را با یک شش تنبیه می کند. او همیشه این فشار را به بول کننده وارد می کند ، بنابراین تصور کنید که ساندیپ شارما در چه وضعیتی بود. او می دانست که اگر این ضربه به شش ضربه می زند. من حتی کوچکترین اشتباهی را مرتکب می شوم، اجرای آن به روشی که او انجام داد، چیزی است که باید تشخیص داده شود.»

در همین حال، آنیل کومبل، سردار سابق آزمون هند، از دیدن عملکرد خوب دونی خوشحال شد و گفت: “فکر می‌کردم این فیلمنامه عالی برای MS Dhoni در آنجا بود. در دویستمین مسابقه خود به عنوان کاپیتان CSK. او برای آخرین توپ با شش توپ آنجا بود. اگر دو یا سه اینچ کمی کوتاه‌تر بود، فکر می‌کنم او این کار را می‌کرد. فیلمنامه عالی بود. دیدن شخصی مثل ام‌اس ثونی حتی الان هم فوق‌العاده بود.”

موضوعات ذکر شده در این مقاله