ICC مجاز به تأثیرگذاری بر روابط دو جانبه هند و پاکستان نیست: گرگ بارکلی

ICC مجاز به تأثیرگذاری بر روابط دو جانبه هند و پاکستان نیست: گرگ بارکلی

ویرات کوهلی در جام جهانی کریکت 2019 از کریکت نوردان پاکستان استقبال می کند© توییتر


قبل از تصدی ریاست کریکت نیوزلند (NZC) در هیئت مدیره شورای بین المللی کریکت ، گرگ بارکلی اختلافات مداوم بین BCCI و PCB را از نزدیک مشاهده کرده است. و رئیس اخیراً منصوب شده قول داده است تمام تلاش خود را به کار ببرد تا دو کشور در رابطه با مسائل کریکت در یک صفحه قرار بگیرند. بارکلی در پاسخ به سوالی درباره روابط بین هیئت کنترل کریکت در هند و هیئت کریکت پاکستان ، گفت که برخی از موارد فراتر از کریکت است. اما ICC تلاش خواهد کرد تا تمام تلاش خود را برای اطمینان از ادامه روابط کریکت بین دو کشور انجام دهد.

اخبار

“من چیزی بیش از این دوست ندارم که هند و پاکستان بتوانند روابط کریکت را مانند گذشته ادامه دهند. من همچنین واقع گرایانه کافی هستم تا درک کنم که در اینجا مسائل سیاسی-جغرافیایی وجود دارد. من فکر می کنم همه کاری که می توانیم انجام دهیم در ICC همچنان به کمک و پشتیبانی خود کمک می کند تا بتوانیم نتایجی را به وجود آوریم که هند و پاکستان را در موقعیتی قرار دهد که بتوانند به طور مرتب در مقابل یکدیگر و در سرزمین های خود کریکت بازی کنند.

وی توضیح داد: “فراتر از این ، من فکر نمی کنم که من اختیار یا توانایی تأثیرگذاری بیش از این بر نتایج را داشته باشم. این واقعاً در سطحی فراتر از آنچه ما فعالیت خواهیم کرد انجام می شود.”

تبلیغ شده

وی گفت: “مطمئن باشید از نظر كریكتینگ ، ما دوست داریم كه این كشورها را به طور منظم دوباره به هم برگردانیم. دادگاه بین المللی کیفری هر كاری را در توان دارد برای تسهیل و حمایت از نتیجه ای كه ممكن است اتفاق بیفتد ، انجام خواهد داد.”

دولت هند به روشنی اعلام کرده است که قبل از از سرگیری روابط دو جانبه کریکت هند با پاکستان ، اقداماتی که به منافع کشور آسیب می رساند باید متوقف شود. این امر باعث شده است که آنها فقط در مسابقات نمایشی مانند مسابقات ICC یا جام ملت های آسیا رو در رو شوند.

مباحث ذکر شده در این مقاله